Facebook

Sunny Buddies to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko będzie rozwijać się, w przyjaznym, bezpiecznym i ekologicznym otoczeniu.

Zdrowie i szczęście dzieci stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze na świecie dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek, w którym dbamy o to, aby Wasze pociechy oddychały świeżym, wolnym od zanieczyszczeń powietrzem.

Dzięki specjalnym filtrom antysmogowym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym nasze przedszkole nie tylko stanowi przestrzeń wolną od zanieczyszczeń, ale także może pochwalić się wyjątkowym mikroklimatem – takim samym jak ten panujący nad Adriatykiem – bogatym w cenne mikroelementy, takie jak jod, brom, wapń, potas, żelazo czy sód.

Stawiamy na dwujęzyczną, doświadczoną kadrą ze świetnym podejściem do dzieci. W każdej grupie posiadamy również native speakerów, którzy są obecni każdego dnia przez cały dzień i prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim.

Często wychodzimy na zewnątrz, a kiedy pogoda na to nie pozwala wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane wewnętrzne place zabaw, tak aby dzieciom nie zabrakło ruchu. Wszystko to w oparciu o dwujęzyczne wychowanie w bliskości, szacunku i miłości do dzieci. Przyjdźcie, zobaczcie – jesteśmy dla Was.

Co oferujemy?

Wychowanie w bliskości bez kar i nagród

Starannie dobrane
posiłki

Cały dzień z językiem angielskim

Dogodna
lokalizacja

Zdrowie
i bezpieczeństwo

Wielokulturowość

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko
„Dzieci trzeba tak wychowywać, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi.” Tomasz Rybak
Poznaj naszą kadrę

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej

Partnerzy