• Przedszkole

  • Żłobek

Nowy Sącz

OPŁATY:

Czesneprzedszkole 1200zł /mc | żłobek 1650zł/mc
Wyżywienie18zł (regularna) 19zł (dieta)
Wpisowe1000zł (rok)

Prywatne przedszkole w Nowym Sączu Sunny Buddies to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko będzie rozwijać się w przyjaznym, bezpiecznym i ekologicznym otoczeniu.

Zdrowie i szczęście dzieci stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze na świecie dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek, w którym dbamy o to, aby Wasze pociechy oddychały świeżym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, a jednocześnie pod okiem wykwalifikowanej kadry miało zapewniony odpowiedni rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Nasze niepubliczne przedszkole edukacyjne w Nowym Sączu jest placówką, w której oferujemy nowoczesne metody nauczania i indywidualne podejście do każdego malucha.

Wyjątkowy mikroklimat i profesjonalna, dwujęzyczna kadra – prywatne przedszkole Nowy Sącz

Dzięki specjalnym filtrom antysmogowym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym nasze prywatne przedszkole w Nowym Sączu nie tylko stanowi przestrzeń wolną od zanieczyszczeń, ale także może pochwalić się wyjątkowym mikroklimatem – takim samym jak ten panujący nad Adriatykiem – bogatym w cenne mikroelementy, takie jak jod, brom, wapń, potas, żelazo czy sód. Ma to bardzo duży wpływ na samopoczucie i zdrowie dzieci, które są dla nas absolutnie kluczowe.

To nie koniec zalet naszego niepublicznego przedszkola w Nowym Sączu. Stawiamy na dwujęzyczną i doświadczoną kadrą ze świetnym podejściem do dzieci. U nas język angielski jest „żywy”. Nauczyciele rozmawiają z naszymi podopiecznymi naprzemiennie w języku polskim i angielskim, dlatego nauka języka obcego przychodzi dzieciom naturalnie i bez wysiłku – nie jest dla nich przykrym i uciążliwym obowiązkiem, a elementem przedszkolnej codzienności. Postaw na Sunny Buddies – przedszkole językowe w Nowym Sączu i zadbaj o lingwistyczny rozwój swojej pociechy już od jej najmłodszych lat!

Ciekawy i nowoczesny program przedszkola

Nasza oferta obejmuje ponadto zajęcia z robotyki w przedszkolu, a także zajęcia z muzykoterapii, logorytmiki, sensoplastyki oraz wielu innych obszarów. Staramy się rozwijać dzieci wielokierunkowo.

Często wychodzimy na zewnątrz, a kiedy pogoda na to nie pozwala, wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane wewnętrzne place zabaw, tak aby dzieciom nie zabrakło ruchu. Wszystko to w oparciu o dwujęzyczne wychowanie w bliskości, szacunku i miłości do dzieci. Przyjdźcie, zobaczcie – jesteśmy dla Was. Niepubliczne przedszkole edukacyjne Sunny Buddies pomoże rozwinąć skrzydła Twojemu dziecku!

Oczywiście, jesteśmy dla Was dostępni nie tylko w Nowym Sączu. Zachęcamy też do odwiedzin oraz zapisów do naszych placówek w stolicy województwa. Interesuje Cię żłobek dwujęzyczny, w którym Twoje dziecko będzie łapało podstawy obcego języka jeszcze przed ukończeniem 3. roku życia? Sprawdź nasz żłobek na Ruczaju w Krakowie.

DANE DO PRZELEWU:

SUNNY KB SP. Z O.O.
ul. Krańcowa 13
33-300 Nowy Sąćz

SANTANDER BANK:

32 1090 2590 0000 0001 4786 5542

Nowy Sącz

Krańcowa 13 (Budynek Korona)
33-300 Nowy Sącz

Placówka otwarta: 2021 rok

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00

Dyrektor placówki:
Klaudia Ogórek

mail: ns@sunnybuddies.pl
tel.: 733 905 905

Galeria zdjęć