• Przedszkole

  • Żłobek

Nowy Sącz

Prywatne przedszkole w Nowym Sączu Sunny Buddies to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko będzie rozwijać się w przyjaznym, bezpiecznym i ekologicznym otoczeniu.

Zdrowie i szczęście dzieci stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze na świecie dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek, w którym dbamy o to, aby Wasze pociechy oddychały świeżym, wolnym od zanieczyszczeń powietrzem.

Wyjątkowy mikroklimat — prywatne przedszkole Nowy Sącz


Dzięki specjalnym filtrom antysmogowym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym nasze przedszkole nie tylko stanowi przestrzeń wolną od zanieczyszczeń, ale także może pochwalić się wyjątkowym mikroklimatem – takim samym jak ten panujący nad Adriatykiem – bogatym w cenne mikroelementy, takie jak jod, brom, wapń, potas, żelazo czy sód.

Profesjonalna, dwujęzyczna kadra


Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole językowe w Nowym Sączu? Stawiamy na dwujęzyczną i doświadczoną kadrą ze świetnym podejściem do dzieci. U nas język angielski jest “żywy”. Nauczyciele rozmawiają z dziećmi naprzemiennie w języku polskim i angielskim, dlatego nauka języka obcego przychodzi dzieciom naturalnie i bez wysiłku.

Nasza oferta obejmuje również zajęcia z robotyki w przedszkolu, a także zajęcia z muzykoterapii, logorytmiki, sensoplastyki oraz wielu innych obszarów.

Często wychodzimy na zewnątrz, a kiedy pogoda na to nie pozwala, wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane wewnętrzne place zabaw, tak aby dzieciom nie zabrakło ruchu. Wszystko to w oparciu o dwujęzyczne wychowanie w bliskości, szacunku i miłości do dzieci. Przyjdźcie, zobaczcie – jesteśmy dla Was. Niepubliczne przedszkole edukacyjne Sunny Buddies pomoże rozwinąć skrzydła Twojemu dziecku!

OPŁATY:

Czesneprzedszkole 1150zł /mc | żłobek 1550zł/mc
Wyżywienie17zł (regularna) 18zł (dieta)
Wyprawka1100zł (rok)

DANE DO PRZELEWU:

SUNNY KB SP. Z O.O.
ul. Krańcowa 13
33-300 Nowy Sąćz

SANTANDER BANK:

32 1090 2590 0000 0001 4786 5542

Nowy Sącz

Krańcowa 13 (Budynek Korona)
33-300 Nowy Sącz

Placówka otwarta: 2021 rok

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 17:00

Dyrektor placówki:
Klaudia Ogórek

mail: ns@sunnybuddies.pl
tel.: 733 905 905

Galeria zdjęć