Żłobek

Rozumiemy głęboko, jak cenne są dla Was Wasze dzieci. To nie tylko ogromne zaufanie, ale i zobowiązanie, które traktujemy z najwyższą powagą. Naszym celem jest zapewnienie maluchom warunków, które sprzyjają ich wszechstronnemu rozwojowi w najbezpieczniejszym i najzdrowszym środowisku.

Kluczem do naszej filozofii jest kameralność. Dzięki mniejszym grupom, możemy poświęcić każdemu dziecku więcej uwagi, dostosowując się do jego indywidualnych potrzeb. W takim środowisku maluchy rozwijają się w spokoju, ucząc się jednocześnie budowania relacji z rówieśnikami.

Nasza oferta edukacyjna jest dwujęzyczna. Wykorzystując naturalną zdolność dzieci do szybkiego przyswajania języków, uczymy je zarówno polskiego, jak i języka obcego. To nie tylko rozwija ich zdolności językowe, ale także otwiera na różnorodność kultur i tradycji.

Zdrowie naszych podopiecznych jest dla nas priorytetem. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie, inspirując się mikroklimatem adriatyku. W każdej sali znajdują się urządzenia, które emitują powietrze wzbogacone w jod. Taki mikroklimat ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe i skórę dzieci, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność. Dodatkowo, nasze menu oparte jest na świeżych i lokalnych produktach, które dostarczają maluchom wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Nie pozwalamy, aby kapryśna pogoda przeszkadzała w zabawie. Dlatego w każdej sali przygotowaliśmy mini place zabaw, które gwarantują aktywność niezależnie od warunków na zewnątrz. Aby zapewnić najwyższy standard opieki, zwiększyliśmy liczbę opiekunów w naszym żłobku.

W „Sunny Buddies” każdy dzień to niezapomniana przygoda pełna nauki, zdrowia i radości!

OPŁATY:

Czesne1150zł / miesiąc (wliczając dotację z Urzędu Miasta oraz wsparcie 400 plus z ZUS)
Wyżywienie19zł (regularna) 20zł (dieta)
Wyprawka1500zł (rok)

DANE DO PRZELEWU:

KB INVEST GROUP SP Z O. O.
ul Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3
31-431 Kraków

SANTANDER BANK:

54 1090 2590 0000 0001 4756 2700