Kadra

Beata Wróbel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Joanna Grzebyk

Jestem logopedą w Przedszkolu Sunny Buddies. Wykształcenie zdobyłam na dwóch krakowskich uczelniach: Uniwersytecie Pedagogicznym (logopedia, edukacja wczesnoszkolna) i Uniwersytecie Jagiellońskim (język polski jako obcy). Moje doświadczenie zawodowe sięga już ponad 10 lat. W tym czasie pracowałam w szkole i przedszkolu jako nauczyciel- wychowawca, logopeda, terapeuta i lektor języka polskiego jako obcego. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Obecnie studiuję podyplomowo neurologopedię na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Praca z dziećmi to moja pasja. Bardzo cenię sobie współpracę w Rodzicami, dzięki której możemy razem spojrzeć na Dziecko holistycznie i wspólnie zadbać o Jego potrzeby. Prywatnie jestem mamą i pasjonatką wszelkich aktywności, szczególnie tańca i jazdy na motocyklu.

Anna Ivanova

Posiadam dyplom z zakresu języka angielskiego i literatury oraz dwuletnie doświadczenie w nauczaniu. Ukończyłam również specjalistyczne szkolenia z pedagogiki, które pomagają mi lepiej pracować z dziećmi. Skupiam się na tworzeniu przyjemnej atmosfery podczas nauki oraz rozwijaniu kreatywności u uczniów, jednocześnie pomagając im budować głębokie relacje z językiem angielskim w codziennym życiu. Poza pracą zawodową, pasjonuję się animacją, komiksami, różnymi językami, quizami i sztuką ogólnie. Jeśli natkniesz się na jakieś interesujące wystawy czy wydarzenia, proszę, podziel się nimi ze mną! 🙂

Justyna Dąbrowska Maliniak

Witajcie jestem Justyna Dąbrowska-Maliniak i pracuję jako opiekunka w żłobku. Ukończyłam Akademię Pedagogiczną i jestem nauczycielką historii,przez prawie 20 lat mieszkałam w Londynie. Prywatne jestem mamą trójki dzieci. Moją pasją są podróże w nieoczywiste i ciekawe miejsca.

Jocelyn Gulbin

I am Jocelyn Gulbin,  originally from Philippines,its been always passion for me working with children and as a mother I am loving caring. In my 9 years of experience being surrounded with children, I love how much they can change in everyday life .Working with kids is always such a joy. Imaginative, curious, and forever providing a new way to look at the world. These are just  a few of the many qualities that kids have and these are just a few of the things that make childcare the most rewarding job I have ever had.Thank you Sunny Buddies for giving me such great opportunities to continue my journey with you.

Marzena Kunicka-Porwisz

pedagog specjalny, terapeuta , nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, lektor języka angielskiego, autorka książek dla dzieci z Serii Montessori. Właściciel firmy Sensoryka i motoryka dla Smyka. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauczanie początkowe z językiem angielskim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu, studia magisterskie na kierunku Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, studia podyplomowe na kierunku Integracja Sensoryczna w Krakowskim Instytucie Rozwoju i Edukacji. Swoje doświadczenie zdobyła w trakcie wieloletniej pracy z dziećmi: w żłobku, w przedszkolu, w szkole podstawowej. Przez wiele lat opiekowała się dziećmi. Obecnie prowadzi wielopłaszczyznową terapię dziecięcą oraz prowadzi zajęcia sensoplastyczne. Współprowadzi blog recenzencki o tematyce aktywności wspierających rozwój dziecka – zaczytana.com.pl. Szczęśliwa mama, która kocha swoją pracę i lubi się rozwijać.

Klaudia Sokołowska

Kształciłam się w obrębie pedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym, gdzie odnalazłam swoje powołanie do pracy z dziećmi. Od kilku lat pracuje jako opiekunka i wychowawca stale poszerzając swoją wiedzę. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i sprawia, że czuje się spełniona oraz zmotywowana. Wielką satysfakcją jest dla mnie to, że mogę obserwować jak pod moim okiem dzieci uczą się nowych rzeczy i rozwijają swoje skrzydła, zdecydowanie są to moje największe osiągnięcia.

Klaudia Główczyńska

Z wykształcenia logistyk. Jednak moje serce należy do dzieci. Jestem zawsze uśmiechniętą, pozytywną oraz sympatyczną osobą. Uwielbiam nowe wyzwania i zawsze daje z siebie 100%. Moja pasją od małego jest sport, głównie siatkówka, w którą gram od 10 lat. Ukończyłam szkolenie na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Z dziećmi pracuje już prawie rok i czuję że tu jest moje miejsce na ziemi. Uśmiech dziecka to dla mnie najwspanialszy widok i jednocześnie nagroda za włożone w to serce.

Nabil Fadili

Nabil from Morocco and I’m thrilled to be your child’s teacher this year. As a teacher, I believe in creating a safe and inclusive learning environment where every child feels valued and supported, I understand that every child learns at their own pace, and I’m committed to providing personalized support to each student. I also have a positive attitude and I believe in celebrating every success, no matter how small. I’m always looking for new and engaging ways to teach, whether it’s through games, art, music, or storytelling. I’m always available to listen and offer support. I’m looking forward to a wonderful year of learning and growth with your child.

Isha Rai

Cześć, jestem Isha Rai, pochodzę z Indii. Posiadam wykształcenie pedagogiczne. Uwielbiam przebywać wśród dzieci. Jako matka dwójki dzieci i nauczycielka przedszkolna, moim celem jest zapewnienie, aby wszystkie dzieci nabywały pozytywnego podejściem do nauki. Zawsze dążę do stworzenia zdrowej i przyjaznej atmosfery, która jest stymulująca, otwarta i życzliwa.

Emilia Dańczura

Mam na imię Emilia, studiuję pedagogikę specjalną. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi. Możemy wspólnie czytać, śpiewać, tańczyć, tworzyć i rozmawiać – o ile są na to gotowe. Jestem zdania, że w każdym dziecku tkwi potencjał, tylko potrzebuje odpowiednich warunków, aby w pełni się uaktywnić. W wychowaniu jestem przede wszystkim zwolenniczką podejścia humanistycznego.

Dominika Sikora

Mam na imię Dominika. Na Uniwersytecie Jagiellońskim wybrałam kierunek filologia angielska z językiem niemieckim, natomiast moją największą pasją są dzieci. Ich rozwój, indywidualność i kreatywność są fascynujące, przez co własną drogę życiową wiążę z zawodem nauczyciela. Każdego dnia jestem wdzięczna, że mogę uczestniczyć w tak niezwykłej dla najmłodszych codzienności, która poprowadzona z dużą ilością ciepła i zrozumienia zaowocuje w przyszłości. Po pracy lubię spędzać czas z książką, najlepiej na łonie natury.

Emilia Zagata

Cześć! Mam na imię Emilia, ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i sprawia, że nigdy się nie nudzę. Jestem otwarta i optymistycznie nastawiona do świata. W wolnym czasie czytam i chodzę na spacery. Interesuję się psychologią pozytywną oraz psychologią sztuki.

Irene Tsaritson

Mam na imię Irene i jestem zaszczycona, że mogę być nauczycielem Twojego dziecka. Posiadam wykształcenie filologiczne i prawie dekadę doświadczenia w nauczaniu, co pozwala mi łączyć pasję z profesjonalizmem. Moja miłość do edukacji i oddanie dzieciom kierują wszystkim, co robię.
Dążę do stworzenia troskliwego i integracyjnego środowiska, w którym każde dziecko czuje się docenione i zmotywowane do odkrywania swojego potencjału. Dla mnie edukacja to coś więcej niż tylko przekazywanie wiedzy; chodzi o wpajanie wartości, pielęgnowanie kreatywności i kształtowanie charakteru. Rozpoznając indywidualne style uczenia się i potrzeby każdego ucznia, dostosowuję moje metody nauczania, aby jak najlepiej im służyć.

Jestem zaangażowana w inspirowanie i podnoszenie na duchu kolejnego pokolenia. Jestem niezmiernie dumna z bycia nauczycielem, który naprawdę dba o dobrostan i sukces każdego dziecka które jest pod moją opieką.