Kadra

Beata Wróbel
Dyrektor
Wpółwłaściciel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga
Współwłaściciel

Jestem pomysłodawcą i współwłaścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Marzena Kunicka-Porwisz
Zastępca Dyrektora

Pedagog specjalny, terapeuta , nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, lektor języka angielskiego, autorka książek dla dzieci z Serii Montessori. Właściciel firmy Sensoryka i motoryka dla Smyka. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauczanie początkowe z językiem angielskim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu, studia magisterskie na kierunku Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, studia podyplomowe na kierunku Integracja Sensoryczna w Krakowskim Instytucie Rozwoju i Edukacji. Swoje doświadczenie zdobyła w trakcie wieloletniej pracy z dziećmi: w żłobku, w przedszkolu, w szkole podstawowej. Przez wiele lat opiekowała się dziećmi. Obecnie prowadzi wielopłaszczyznową terapię dziecięcą oraz prowadzi zajęcia sensoplastyczne. Współprowadzi blog recenzencki o tematyce aktywności wspierających rozwój dziecka – zaczytana.com.pl. Szczęśliwa mama, która kocha swoją pracę i lubi się rozwijać.

Joanna Grzebyk – Logopeda

Jestem logopedą w Przedszkolu Sunny Buddies. Wykształcenie zdobyłam na dwóch krakowskich uczelniach: Uniwersytecie Pedagogicznym (logopedia, edukacja wczesnoszkolna) i Uniwersytecie Jagiellońskim (język polski jako obcy). Moje doświadczenie zawodowe sięga już ponad 10 lat. W tym czasie pracowałam w szkole i przedszkolu jako nauczyciel- wychowawca, logopeda, terapeuta i lektor języka polskiego jako obcego. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Obecnie studiuję podyplomowo neurologopedię na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum. Praca z dziećmi to moja pasja. Bardzo cenię sobie współpracę w Rodzicami, dzięki której możemy razem spojrzeć na Dziecko holistycznie i wspólnie zadbać o Jego potrzeby. Prywatnie jestem mamą i pasjonatką wszelkich aktywności, szczególnie tańca i jazdy na motocyklu.

Justyna Dąbrowska Maliniak

Witajcie jestem Justyna Dąbrowska-Maliniak i pracuję jako opiekunka w żłobku. Ukończyłam Akademię Pedagogiczną i jestem nauczycielką historii,przez prawie 20 lat mieszkałam w Londynie. Prywatne jestem mamą trójki dzieci. Moją pasją są podróże w nieoczywiste i ciekawe miejsca.

Jocelyn Gulbin

I am Jocelyn Gulbin,  originally from Philippines,its been always passion for me working with children and as a mother I am loving caring. In my 9 years of experience being surrounded with children, I love how much they can change in everyday life .Working with kids is always such a joy. Imaginative, curious, and forever providing a new way to look at the world. These are just  a few of the many qualities that kids have and these are just a few of the things that make childcare the most rewarding job I have ever had.Thank you Sunny Buddies for giving me such great opportunities to continue my journey with you.

Dominika Sikora

Mam na imię Dominika. Na Uniwersytecie Jagiellońskim wybrałam kierunek filologia angielska z językiem niemieckim, natomiast moją największą pasją są dzieci. Ich rozwój, indywidualność i kreatywność są fascynujące, przez co własną drogę życiową wiążę z zawodem nauczyciela. Każdego dnia jestem wdzięczna, że mogę uczestniczyć w tak niezwykłej dla najmłodszych codzienności, która poprowadzona z dużą ilością ciepła i zrozumienia zaowocuje w przyszłości. Po pracy lubię spędzać czas z książką, najlepiej na łonie natury.

Klaudia Sokołowska

Kształciłam się w obrębie pedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym, gdzie odnalazłam swoje powołanie do pracy z dziećmi. Od kilku lat pracuje jako opiekunka i wychowawca stale poszerzając swoją wiedzę. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i sprawia, że czuje się spełniona oraz zmotywowana. Wielką satysfakcją jest dla mnie to, że mogę obserwować jak pod moim okiem dzieci uczą się nowych rzeczy i rozwijają swoje skrzydła, zdecydowanie są to moje największe osiągnięcia.

Klaudia Główczyńska

Z wykształcenia logistyk. Jednak moje serce należy do dzieci. Jestem zawsze uśmiechniętą, pozytywną oraz sympatyczną osobą. Uwielbiam nowe wyzwania i zawsze daje z siebie 100%. Moja pasją od małego jest sport, głównie siatkówka, w którą gram od 10 lat. Ukończyłam szkolenie na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Z dziećmi pracuje już prawie rok i czuję że tu jest moje miejsce na ziemi. Uśmiech dziecka to dla mnie najwspanialszy widok i jednocześnie nagroda za włożone w to serce.

Nabil Fadili

Nazywam się Nabil i pochodzę z Maroka. Jako Native Speaker, stawiam na stworzenie bezpiecznego i otwartego środowiska edukacyjnego, w którym każde dziecko czuje się ważne i ma zapewnione wsparcie. Jestem świadomy, że każdy uczeń rozwija się we własnym tempie, dlatego zobowiązuję się do dostarczania indywidualnie dostosowanego wsparcia każdemu z nich. Posiadam pozytywne nastawienie i jestem zwolennikiem celebrowania każdego, nawet najmniejszego sukcesu. Nieustannie poszukuję nowych i angażujących metod nauczania, takich jak gry, sztuka, muzyka czy opowieści. Zawsze jestem gotów wysłuchać i zapewnić wsparcie.

Isha Rai

Cześć, jestem Isha Rai, pochodzę z Indii. Posiadam wykształcenie pedagogiczne. Uwielbiam przebywać wśród dzieci. Jako matka dwójki dzieci i nauczycielka przedszkolna, moim celem jest zapewnienie, aby wszystkie dzieci nabywały pozytywnego podejścia do nauki. Zawsze dążę do stworzenia zdrowej i przyjaznej atmosfery, która jest stymulująca, otwarta i życzliwa.

Emilia Zagata

Cześć! Mam na imię Emilia, ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i sprawia, że nigdy się nie nudzę. Jestem otwarta i optymistycznie nastawiona do świata. W wolnym czasie czytam i chodzę na spacery. Interesuję się psychologią pozytywną oraz psychologią sztuki.

Irene Tsaritson

Nazywam się Irene i jest mi niezmiernie miło, że mogę być nauczycielem Twojego dziecka. Posiadając tytuł z zakresu filologii oraz niemal dekadę doświadczenia w nauczaniu, łączę pasję z fachową wiedzą, wprowadzając je do sali lekcyjnej. Moja miłość do edukacji i poświęcenie dla dzieci kierują wszystkim, co robię.

Dążę do stworzenia otoczenia, które jest zarówno wspierające, jak i inkludywne, gdzie każde dziecko czuje się docenione i zmotywowane do odkrywania swojego potencjału. Edukacja, w moim rozumieniu, wykracza poza prosty transfer wiedzy; chodzi o wpajanie wartości, rozwijanie kreatywności i kształtowanie charakteru. Rozpoznając unikalne style uczenia się i potrzeby każdego ucznia, dostosowuję moje metody nauczania, aby najlepiej odpowiadały ich wymaganiom.

Moim zobowiązaniem jest inspirowanie i podnoszenie na duchu kolejnych pokoleń. Jestem niezmiernie dumna z bycia nauczycielem, który autentycznie inwestuje w dobrostan i sukces każdego dziecka, znajdującego się pod moją opieką.