Facebook

Stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce, aby Twoje dziecko mogło rozwijać się, w przyjaznym, bezpiecznym i ekologicznym otoczeniu. W miłości, zrozumieniu i szacunku, w otoczeniu języka angielskiego.
Stawiamy na dwujęzyczną i doświadczoną kadrę, która podąża za dziećmi, rozpoznaje ich potrzeby i wspiera ich rozwój. W każdej z grup pracują także native speakerzy języka angielskiego, którzy obecni codziennie wprowadzają dzieci w świat drugiego języka- w naturalny sposób, poprzez zabawę i zajęcia zorganizowane.

Szczęście dzieci od zawsze było wpisane w genezę Sunny Buddies, dlatego prócz podejścia bliskości w wychowaniu zadbaliśmy także o aspekt zdrowotny. Powietrze w całym żłobku jest czyste, zupełnie wolne od smogu i zawiera drogocenne nadmorskie pierwiastki. Jak to się dzieje? W każdej z sal, specjalnie zaprojektowane dla nas urządzenia, pozwalają na uzyskanie  adriatyckiego mikroklimatu. Powietrze bogate jest w takie pierwiastki jak jod, brom, wapń, potas, żelazo czy sód. Efekt? Mniej chorób górnych dróg oddechowych, lepsza kondycja skóry, pomoc w leczeniu alergii. W Sunny Buddies połączyliśmy wychowanie na najwyższym poziomie ze swego rodzaju uzdrowiskiem.

Bardzo dbamy także o to, co dzieci jedzą, więc posiłki oparte są o produkty od lokalnych dostawców i są regularnie przez nas kontrolowane. Nie słodzimy! a w ciągu dnia pijemy duuuuużo wody.

Codziennie wychodzimy na zewnątrz (mamy własną zieloną przestrzeń przynależącą do żłobka – 250m2), a kiedy pogoda na to nie pozwala wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane wewnętrzne place zabaw, tak aby dzieciom nie zabrakło ruchu. Przyjdźcie, zobaczcie i poznajcie nas.

Do zobaczenia w Sunny Buddies!

–  Beata i Konrad.

Co oferujemy?

Wychowanie w bliskości bez kar i nagród

Starannie dobrane
posiłki

Cały dzień z językiem angielskim

Dogodna
lokalizacja

Zdrowie
i bezpieczeństwo

Wielokulturowość

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko
„Dzieci trzeba tak wychowywać, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi.” Tomasz Rybak
Poznaj naszą kadrę

Aktualności

Drodzy Rodzice, oficjalnie witamy na pokładzie Sunny Buddies! 🙂 Zdajemy sobie sprawę, że przyprowadzanie Dziecka...

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Kontakt

Konopczyńskiego 15
30-383 Kraków

ruczaj@sunnybuddies.pl

+48 733 201 901

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej

Partnerzy

Skip to content