Kadra

Beata Wróbel
Współwłaściciel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga
Współwłaściciel

Jestem pomysłodawcą i współwłaścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Gabriela Stachoń
Dyrektor

Absolwentka kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, Edukatorka Rodziców z Pozytywnej Dyscypliny. Fanka tej metody w trakcie pozyskiwania dalszych stopni uprawnień trenerskich. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania oświatą i nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3. Posiada ponad 9 lat doświadczenia w pracy w dziećmi zarówno w placówkach państwowych jak i prywatnych. Dodatkowe jej kwalifikacje obejmują Logorytmikę, Pedagogikę Daltońską czy szeroko pojętą Animacje dla dzieci. Jest kreatywna i otwarta na poszukiwanie rozwiązań, uwielbia przebywać na łonie natury, podróżować i aktywnie spędzać czas. W każdy możliwy sposób stara się „zarazić” dzieci swoimi pasjami oraz stworzyć im środowisko w którym to sami będą odkrywać i doświadczać świata przy okazji pozyskując wiedzę.

Aina

Cześć, jestem Aina i pochodzę z Barcelony w Hiszpanii.Przeprowadziłam się do Polski w poszukiwaniu nowych osobistych doświadczeń i odkrycia, jak żyje się poza „strefą komfortu”.Odbyłam studia związane z edukacją, które doprowadziły mnie do uzyskania akredytacji monitora, a obecnie studiuję prawo. Równocześnie pracowałam w szkole w Barcelonie w stołówce i jako organizator czasu wolnego.Odkryłam, że praca z dziećmi to moja pasja. Kocham to, że one uczą się ode mnie ale i ja uczę się od nich, oprócz ich niewinności, między innymi spontaniczności i kreatywności. Uważam się za osobę troskliwą, odpowiedzialną i wesołą, ale jednocześnie kreatywną i zmotywowaną, aby wszystko robić jak najlepiej! W wolnym czasie uwielbiam grać w tenisa, jeździć na nartach i podróżować.

Natalia

Nazywam się Natalia, jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego. Uzyskałam tytuł magistra na kierunku Pedagogika ze specjalnością resocjalizacja. Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną przyjemnością oraz bogatym doświadczeniem. Jestem osobą otwartą, troskliwą, zawsze uśmiechniętą. Swój wolny czas poświęcam na trening siłowy, wspinaczkę, trekking górski oraz podróże.

Weronika

Mam na imię Weronika i jestem mamą trójki dzieci. Jestem nowym nauczycielem w grupie “Happy Butterflies”. Podczas odkrywania swojego powołania, jakim jest opieka nad dziećmi, trafiłam do różnych szkół i firm, lecz żadna z tamtych dróg nie dawała mi takiego spełnienia, jak praca w Żłobku. W związku z tym ukończyłam kursy pozwalające mi pozyskać wiedzę na temat specyfiki pracy z dziećmi do lat 3. Odkąd pamiętam, uwielbiałam zajmować się dziećmi, a moje doświadczenie sięga już prawie 20 lat. Pracowałam jako prywatna niania, a czas spędzony z dziećmi pozwolił mi odkryć i wypracować swoje podejście do nich. Moim celem jest wspieranie dzieci w rozwoju, tak aby mogły w bezpieczny i przyjemny sposób odkrywać świat. Mając na uwadze to, że każde dziecko jest inne, i każde potrzebuje czegoś innego, dostosowuję się do ich potrzeb i wspieram – czy to poprzez wspólną zabawę i wygłupy, czy poprzez przytulanie i czas spędzony w ciszy.

Erizza

Nazywam się Erizza i jestem profesjonalną nauczycielką języka angielskiego z Filipin, kraju często nazywanego “Perłą Wschodnich Morza”. Posiadam dwa dyplomy wyższe – licencjat z nauk o mediach oraz certyfikat nauczyciela. Mam również certyfikat potwierdzający moje kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako obcego. Posiadam niemal pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, co pozwoliło mi wypracować silne fundamenty w mojej dziedzinie. Moje zawodowe zainteresowania obejmują kilka obszarów. Po pierwsze, szczególnie przyciągają mnie metody oparte na zabawie, które sprzyjają rozwojowi umiejętności społecznych i językowych. Po drugie, wierzę w skuteczność nauki poprzez doświadczenie, która pozwala jednostkom eksplorować swoje umiejętności, odkrywać nowe zdolności i angażować się w myślenie wyższego rzędu. Po trzecie, jestem zwolenniczką stosowania pozytywnych technik prowadzenia i dyscypliny, aby zachęcić uczniów do właściwego zachowania. Pracując z dziećmi, kładę duży nacisk na budowanie zaufania i zdobycie ich szacunku. Uważam, że budowanie solidnej relacji z moimi uczniami jest niezwykle istotne w procesie nauczania i uczenia się. Poza moją pracą zawodową, cieszę się uczestnictwem w osobistych hobby, takich jak czytanie historii, oglądanie dokumentów i gra w badmintona.

Esiayo

Jestem Esiayo, jestem pełna pasji i oddania odzieciom. Moje doświadczenie w nauczaniu w Afryce pozwoliło mi zdobyć umiejętności pedagogiczne i głębsze zrozumienie potrzeb dzieci. Cenię sobie współpracę z innymi i zawsze dążę do poszerzania swojej wiedzy i relacji z dziećmi. Moje pasje, takie jak odkrywanie nowych miejsc i wpływanie pozytywnie na życie dzieci, sprawiają, że każdego dnia czuję się zmotywowana. Zapewniam radość, wsparcie i inspirującą naukę dla waszych maluchów.

Wiktoria 

Mam na imię Wiktoria i jestem nowym nauczycielem w grupie Burzy Bies.
Jestem certyfikowaną instruktorką jazdy konnej. Włascicielką dwóch klaczy. Swoją miłością do koni próbuje zarazić wszystkie dzieci prowadząc poza godzinami pracy w żłobku zajęcia z jazdy konnej dla nich. Jestem też czynnym druhem OSP. Bycie druhem to ogromna odpowiedzialność, to służba społeczeństwu.Wielokrotnie brałam udział w akcjach ratowniczych, zarówno tych niebezpiecznych; jak wypadki, pożary, ale też, tych bardziej przyziemnych; jak pomóc w ratowaniu przerażonych kotów z drzew, piesków uwięzionych w szczelinach, czy sarenek z sideł.

Tak jak konie kocham też pracę z dziećmi . Jestem odpowiedzialna, spostrzegawcza, cierpliwa i niezwykle kreatywna, bo dzieci nie znoszą nudy. Praca z maluszkami nie jest łatwa, ale jest źródłem ogromnej satysfakcji, zwłaszcza wtedy, gdy widzimy efekty swojego wysiłku