Kadra

Beata Wróbel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Gabriela Stachoń

Absolwentka kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w trakcie pozyskiwania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3. Posiada ponad 7 lat doświadczenia w pracy w dziećmi zarówno w placówkach państwowych jak i prywatnych. Dodatkowe jej kwalifikacje obejmują Logorytmikę, Pedagogikę Daltońską czy szeroko pojętą Animacje dla dzieci. Fanka i absolwentka szkoleń z Pozytywnej Dyscypliny oraz Szkoły Dla rodziców i Wychowawców. Jest kreatywna i otwarta na poszukiwanie rozwiązań, uwielbia przebywać na łonie natury, podróżować i aktywnie spędzać czas. W każdy możliwy sposób stara się „zarazić” dzieci swoimi pasjami oraz stworzyć im środowisko w którym to sami będą odkrywać i doświadczać świata przy okazji pozyskując wiedzę.

Meggie

Dzień dobry! Jestem Maggie. Jestem nauczycielem w grupie Buzzy Bees. Pochodzę z Fort Pierce na Florydzie, ale spędzałam wiele wakacji w Małopolsce u swojej rodziny. Zawsze marzyłam o życiu tutaj, więc zdecydowałem się na to i trafiłam do SunnyBuddies! Jestem native’m języka angielskiego ale potrafię też mówić po polsku na poziomie konwersacyjnym. Moje doświadczenie zaczyna się w 2018 roku pracując w Boys and Girls Club of St. Lucie County na Florydzie -organizacji non-profit pracującą z młodzieżą w wieku 5-18 lat. Pracowałem tam między innymi jako dyrektor klubu. Moje doświadczenie zdobywałam również pracy w szkole jako zastępca nauczyciela elementarnego, głównie pracując z dziećmi przedszkolnymi.

Natalia

Nazywam się Natalia, jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego. Uzyskałam tytuł magistra na kierunku Pedagogika ze specjalnością resocjalizacja. Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną przyjemnością oraz bogatym doświadczeniem. Jestem osobą otwartą, troskliwą, zawsze uśmiechniętą. Swój wolny czas poświęcam na trening siłowy, wspinaczkę, trekking górski oraz podróże.

Aleksandra

Studentka pielęgniarstwa i animatorka. Lubi aktywnie spędzać czas np. tańcząc. Jej zamiłowaniem od dzieciństwa jest śpiew i gra na gitarze.

Wiktoria

Absolwentka psychologii z językiem hiszpańskim. Doświadczenie z dziećmi zdobywała w Hiszpanii, a całe dzieciństwo spędziła w Irlandii dzięki czemu język angielski jest jej bliższy niż polski. Jest oazą spokoju i cierpliwości. Praca z dziećmi sprawia jej przyjemność bo może mieć czynny wkład w ich rozwój.

Aina

Cześć, jestem Aina i pochodzę z Barcelony w Hiszpanii.Przeprowadziłam się do Polski w poszukiwaniu nowych osobistych doświadczeń i odkrycia, jak żyje się poza „strefą komfortu”.Odbyłam studia związane z edukacją, które doprowadziły mnie do uzyskania akredytacji monitora, a obecnie studiuję prawo. Równocześnie pracowałam w szkole w Barcelonie w stołówce i jako organizator czasu wolnego.Odkryłam, że praca z dziećmi to moja pasja. Kocham to, że one uczą się ode mnie ale i ja uczę się od nich, oprócz ich niewinności, między innymi spontaniczności i kreatywności. Uważam się za osobę troskliwą, odpowiedzialną i wesołą, ale jednocześnie kreatywną i zmotywowaną, aby wszystko robić jak najlepiej! W wolnym czasie uwielbiam grać w tenisa, jeździć na nartach i podróżować.

Gabriela

Nazywam się Gabriela i jestem jedną z opiekunek w grupie Buzzy Bees. Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej. Mimo wykształcenia chemicznego moje serce oddane jest dzieciom. Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą. Słucham co dzieci mają do powiedzenia i pomagam rozwiązać każdy ich problem. Wolny czas poświęcam na podróże i spacery z psem. Oprócz dzieci, moje serce mieści w sobie również przeogromną miłość do zwierząt.

Erizza

Nazywam się Erizza i jestem profesjonalną nauczycielką języka angielskiego z Filipin, kraju często nazywanego „Perłą Wschodnich Morza”. Posiadam dwa dyplomy wyższe – licencjat z nauk o mediach oraz certyfikat nauczyciela. Mam również certyfikat potwierdzający moje kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako obcego. Posiadam niemal pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych, co pozwoliło mi wypracować silne fundamenty w mojej dziedzinie. Moje zawodowe zainteresowania obejmują kilka obszarów. Po pierwsze, szczególnie przyciągają mnie metody oparte na zabawie, które sprzyjają rozwojowi umiejętności społecznych i językowych. Po drugie, wierzę w skuteczność nauki poprzez doświadczenie, która pozwala jednostkom eksplorować swoje umiejętności, odkrywać nowe zdolności i angażować się w myślenie wyższego rzędu. Po trzecie, jestem zwolenniczką stosowania pozytywnych technik prowadzenia i dyscypliny, aby zachęcić uczniów do właściwego zachowania. Pracując z dziećmi, kładę duży nacisk na budowanie zaufania i zdobycie ich szacunku. Uważam, że budowanie solidnej relacji z moimi uczniami jest niezwykle istotne w procesie nauczania i uczenia się. Poza moją pracą zawodową, cieszę się uczestnictwem w osobistych hobby, takich jak czytanie historii, oglądanie dokumentów i gra w badmintona.

Esiayo

Jestem Esiayo, jestem pełna pasji i oddania odzieciom. Moje doświadczenie w nauczaniu w Afryce pozwoliło mi zdobyć umiejętności pedagogiczne i głębsze zrozumienie potrzeb dzieci. Cenię sobie współpracę z innymi i zawsze dążę do poszerzania swojej wiedzy i relacji z dziećmi. Moje pasje, takie jak odkrywanie nowych miejsc i wpływanie pozytywnie na życie dzieci, sprawiają, że każdego dnia czuję się zmotywowana. Zapewniam radość, wsparcie i inspirującą naukę dla waszych maluchów.

Klaudia

Nazywam się Klaudia, jestem absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Ignatianum, na której uzyskałam tytuł magistra na kierunku Opieka nad małym dzieckiem z pedagogika Montessori. Od kilku lat pracuje z dziećmi w rożnym wieku ale moje serce oddane jest tym najmłodszym. W mojej pracy staram się wprowadzać zasady pedagogiki Montessori. Stworzyła autorska książeczkę sensoryczna. Wolny spędzam na wyjazdy w góry oraz podróże

Nikita

Mam na imię Nikita i jestem Hinduską. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Nauka (Technologia Biomedyczna) wraz z dyplomem na kierunku Edukacja. Przeprowadziłam się do Krakowa w 2019 roku wraz z rodziną i jestem wdzięczna za całą miłość i ciepło otrzymane do tej pory przez wszystkich w tym mieście. Z zawodu jestem nauczycielką, z zamiłowania artystką zen tangle. Uwielbiam uczyć i przebywać z dziećmi. Nauczanie daje mi możliwość łączenia się z pięknymi małymi umysłami wokół mnie dzięki temu sama, czuję się młoda na sercu. Wierzę, że z miłością i cierpliwością można zdobyć każde małe serduszko. Dzieci to czysta radość życia, które obdarzają bezwarunkową miłością wszystkich wokół siebie za co również je uwielbiam.

Marina

Mam na imię Marina, jestem z Ukrainy i jestem mamą dwóch córek. Uwielbiałam zajmować się dziećmi, jestem pod wrażeniem ich spontaniczności, kreatywności, otwartości i pozytywnego podejścia do życia. Radość daje mi możliwość indywualnego podejście do dzieci, znalezienie wspólnej nici porozumienia i więzi. Jestem osobą cierpliwą, rozsądną i odpowiedzialną o wielkim sercu dla każdego dziecka. Kocham muzykę klasyczną, przyrodę i zwierzęta, chciałabym zarazić dzieci szacunkiem i podziwem do przyrody, która tak uwielbiam.