HOLI – FESTIVAL KOLORÓW

Festiwal Kolorów to wyjątkowe wydarzenie pełne energii i radosnych barw, które co roku przyciąga entuzjastów kultury indyjskiej i wszystkich, którzy pragną doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery.

W tym roku Festiwal odbędzie się 11 maja o godz. 12:00, a jego gospodarzem będzie Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu, ul. Zielona 27C. Z przyjemnością informujemy, że organizatorami są Dwujęzyczne Przedszkola i żłobki Sunny Buddies, Stowarzyszenie Indian Vibes in Poland oraz Wyższa Szkoła Biznesu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a obietnica “dobrej zabawy i świetnej atmosfery” z pewnością zostanie spełniona. Więcej szczegółów na temat festiwalu, w tym informacje o atrakcjach, warsztatach i muzyce, zostanie opublikowane w ciągu najbliższych dni.

Aby być na bieżąco z aktualizacjami, warto śledzić profil organizatorów na Facebooku i odwiedzać regularnie stronę internetową www.sunnybuddies.pl/holi. Nie przegapcie okazji do świętowania wiosny, jedności i radości, jakie niesie ze sobą Holi – Festiwal Kolorów!