Jesienny Charytatywny Bal Przebierańców w Przedszkolu Sunny Buddies na rzecz Wiktorii Wróbel! ❤️


Kochani Rodzice, Dziadkowie, Bracia, Siostry i Przyjaciele!

Czy jesteście gotowi na niesamowitą jesienną przygodę w świecie przebrań? Przedszkole Sunny Buddies ma zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już wkrótce. Serdecznie zapraszamy na Jesienny Bal Charytatywny Przebierańców – imprezę pełną zabawy, muzyki, tańca i miło spędzonego czasu w gronie najbliższych!

Kiedy? W sobotę, 21.10.2023
O której? O godzinie 16:30
Gdzie? W przedszkolu Sunny Buddies przy ul. Krańcowej 13

Nasz bal ma szczególny i ważny cel. Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup leku dla małej Wiktorii Wróbel. Wiktoria walczy z rzadką chorobą, a jej rodzina potrzebuje wsparcia w zebraniu środków na leczenie. Więcej o historii Wiktorii można przeczytać na stronie Siepomaga.

Co Was czeka na balu?

  • Wspaniała muzyka do tańca dla małych i dużych
  • Kreatywny kiermasz jesiennych ozdób
  • Słodki bufet z domowymi wypiekami
  • Losowanie nagród wśród uczestników
  • Konkurs na najoryginalniejsze przebranie z nagrodami
  • … i wiele, wiele więcej!

Pamiętajcie, by przygotować swoje najfajniejsze, najbardziej kreatywne i jesiennie kolorowe przebrania! To wydarzenie jest dla CAŁEJ RODZINY! Jeśli więc chcecie miło spędzić czas, wesprzeć dobrą sprawę i stać się częścią tej magicznej nocy – przybywajcie!

Prosimy o udział w balu oraz o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy. Niech nasza społeczność pokaże, jak wiele potrafi zdziałać razem dla dobra innych!

Czekamy na Was z niecierpliwością!
Z sercem, uśmiechem i w niesamowitych przebraniach,
Zespół Przedszkola Sunny Buddies