Facebook

Żłobek

Lokal

Żłobek Sunny Buddies wyposażony zostało w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające dzieciom zdrowy i w pełni bezpieczny rozwój. Posiadamy także nowoczesne i profesjonalne pomoce dydaktyczne oraz bezpieczne miejsce, przeznaczone do wspólnej zabawy.

Sala naszego żłobka wyposażona jest również w wewnętrzny plac zabaw, który pozwala na rozwój motoryki. Posiadamy kąciki do zabaw sensorycznych, artystycznych czy językowych. Mocno stawiamy na zdrowe powietrze, dlatego oprócz filtrów antysmogowych posiadamy w salach specjalnie zaprojektowane dla nas urządzenia, które tworzą wewnątrz żłobka nadmorski mikroklimat. Ekologia to kolejny ważny aspekt w DNA Sunny Buddies, z tego powodu zdecydowaliśmy się na chłodzenie w letnie dni i ogrzewanie pomieszczeń zimą przez klimakonwektory. Dlaczego ten system jest tak cudowny? Powodów jest wiele.

Najważniejsze to:
1. Chłodzimy wnętrza zimnem pochodzącym z podziemia budynku. Zmrożona woda z potężnych zbiorników transportowana jest do klimakonwektorów i dopiero ona oddaje swój chłód do wnętrza.
2. W przewodach tego systemu nie rozwijają się grzyby = zdrowie
3. Odzyskujemy ciepło w zimowe dni = dbamy o naturę

W żłobku kładziemy duży nacisk na to, aby każdy dzień spędzony w Sunny Buddies był doskonale zbalansowany, dlatego nie zapominamy o tak potrzebnym po serii aktywności odpoczynku. Oprócz miejsca na aktywne spędzanie czasu zadbaliśmy więc również o strefę bezpiecznego i spokojnego leżakowania oraz niezbędne akcesoria, takie jak książki czy sprzęt muzyczny. Przed odpoczynkiem dzieci mają możliwość wzięcia udziału w krótkich, wyciszających zajęciach z wychowawcą.

Mocnym akcentem w Sunny Buddies jest muzyka, dlatego dźwięki pianina oraz piosenek płynących z zaawansowanego systemu audio są u nas na porządku dziennym.

Nasze przedszkole i żłobek są pod każdym względem innowacyjne i niestandardowe – dlatego też nasz plac zabaw znajduje się… na dachu budynku! To właśnie tam dzieci mogą aktywnie spędzać czas pod czujnym okiem opiekunów i szaleć do woli na w pełni bezpiecznej przestrzeni.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisy

Trzy rzeczy zostały z raju:
gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

Alighieri Dante

Aktualności

STRES nieodzowna składowa życia każdego z nas. Wszyscy się stresujemy i nie jesteśmy w stanie...

SPOSOBY ROZWIJANIA WYOBRAŹNI TWÓRCZEJ DZIECI   By móc mówić o rozwijaniu wyobraźni twórczej dzieci, trzeba...

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Nowym Sączu Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Kontakt

Krańcowa 13 (Budynek Korona)
33 – 300 Nowy Sącz

ns@sunnybuddies.pl

+48 733 905 905

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sunny KB sp. z o.o., ul. Krańcowa 13, 33-300 Kraków, NIP 6793181524
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej