Facebook

O nas

Beata Wróbel

Od ponad 10 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym oraz nauczycielem języka angielskiego. Nabytą praktykę podpieram wiedzą jaką posiadłam w trackie wieloletnich studiów, kursów, szkoleń i konferencji. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu.
Praca z dziećmi jest dla mnie niesamowitą przygodą choć często także wyzwaniem. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dorastania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi. Dzieci uczą mnie spontaniczności, otwartości, uważności i dostrzegania piękna świata. Polecam każdemu, chociaż przez chwilę popatrzeć na świat oczami dziecka- jest piękniejszy niż możemy to sobie wyobrazić.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Karolina Witowska

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Obecnie posiadam pięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi żłobkowymi. Praca z najmłodszymi jest bardzo odpowiedzialna i wymagająca, przy czym daje mi mnóstwo satysfakcji. Uważam, że do każdego dziecka powinno się podchodzić indywidualnie, dbając o jego wszechstronny rozwój. Jestem osobą z bardzo pozytywnym nastawieniem do życia. Wolny czas poświęcam aktywności ruchowej. Moją pasją jest bieganie oraz jazda na nartach, rolkach i rowerze. Chętnie podróżuję i wędruję po górach. Lubię także zanurzyć się w dobrej lekturze.

Karolina Groń

Mam na imię Karolina. Jestem absolwentką pedagogiki na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną. Interesuję się animacją dla dzieci. Kreatywność w wymyślaniu zabaw to mój żywioł. Daje mi to dużo pozytywnej energii i świetnie się przy tym bawię. Moją pasją jest taniec i śpiew. Od trzynastu lat tańczę w zespole regionalnym.

Dominika Niepsuj

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Ukończyłam również studia z terapii pedagogicznej i cały czas dalej się dokształcam. Liczne kursy i szkolenia pozwoliły mi także na poszerzenie mojej wiedzy teoretycznej, natomiast praca z dziećmi pozwala mi nieustannie konfrontować zdobytą widzę z praktyką. Mnóstwo doświadczeń jakich dostarcza praca w przedszkolu, sprawia, że teraz mogę się uczyć od dzieci, pomagając im się rozwijać i towarzyszyć im podczas odkrywania świata. W pracy z najmłodszymi staram się wykorzystywać naturalne elementy przyrodnicze, by nawet w murach przedszkolnych dzieci mogły doświadczać otaczającego je świata. Uwielbiam także tworzyć z nimi prace plastyczne, ponieważ uśmiech, który nie znika wtedy z dziecięcych twarzy, jest bezcenny.

Iwona Kuchnia

Mam na imię Iwona. Jestem spełnioną Mamą i Babcią. Z natury jestem spokojną, cierpliwą i pomocną osobą. Kocham Dzieci, a praca z nim choć bardzo odpowiedzialna i wymagająca to spełnienie moich marzeń. Praktyczne doświadczenie w zawodzie Opiekuna Żłobkowego zdobyłam pracując z małymi grupami dzieci oraz jako Niania. Swoje doświadczenie popieram wiedzą teoretyczną, uzyskaną podczas szkoleń na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym z elementami animatora czasu wolnego.

NKWENTIEU SUIKA

Jestem Suika i pochodzę z Kemerunu, a dokładniej z Afryki Zachodniej. Zanim przyjechałam do Krakowa przez 2 lata byłam nauczycielem w szkole średniej. Praca z dziećmi jest dla mnie niezywkle interesującym doświadczeniem, choć często bywa też nie lada wyzwaniem. Jestem energiczną i entuzjastyczną osobą, której mocne strony uaktywniają się w pracy zespołowej. Jestem otwarta i gotowa na nowe doświadczenia z Dziećmi z Sunny Buddies, gdzie każdy dzień jest inny, wypełniony ogromną dawką radości, kreatywności i niekończącej się energii.

PATRYCJA MYRDA

Jestem nauczycielem oraz lektorem języka angielskiego. W pracy zawodowej stawiam na kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie. Podczas pracy z dziećmi najbardziej cenię ich spontaniczność, szczerość oraz nieodpartą potrzebę poznawania świata. Optymistyczna energia płynąca z kontaktu z nimi sprawia że każdy dzień jest nowym pozytywnym wyzwaniem i szansą na poszukiwanie perspektyw możliwych do dostrzeżenia tylko z punktu widzenia dziecka. Do moich zainteresowań należą również botanika, której elementy staram się komponować podczas pracy zawodowej oraz metodyka nauczania języków obcych.

KRYSTAL GONZALEZ

Przez 8 lat pracowałam jako Nauczyciel angielsko- hiszpański ucząc w szkole podstawowej i liceum. Od 4 lat pracuję jako nauczyciel przedszkolny. Kiedy jako rodzimy użytkownik języka angielskiego i hiszpańskiego po raz pierwszy przyjechałam do Krakowa, nie miałam pojęcia ile radości przynosi przebywanie wśród dzieci. I chociaż jestem ich nauczycielem i przewodnikiem, sama wiele się od nich uczę, dzięki czemu na nowo odkrywam cuda otaczającego mnie świata, których my jako dorośli na co dzień nie dostrzegamy. Czuję wdzięczność za możliwość bycia w miejscu, gdzie dzieci mogą rozwijać się w swoim tempie, uczyć i badać rzeczywistość oraz pokazywać nam dorosłym piękno ich dziecięcego świata.

Klaudia Ogórek

Zawodowo pedagog z zamiłowania wychowawca. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym czasie większość mojej uwagi skupiałam na rozwiązywaniu problemów wychowawczych i opiekuńczych z którymi młodzi ludzie mierzą się na co dzień. Niezmiennie interesuje się tematyką z zakresu socjoterapii oraz komunikacji społecznej. Nie wystarczy słuchać, trzeba umieć usłyszeć to co inni chcą nam przekazać to wciąż aktualne motto. Najważniejsze na drodze wychowania wartościowego człowieka są akceptacja, zrozumienie, życzliwość i umiejętność dawania – dając z siebie zyskujemy. Jaką jestem osobą? Otwartą, empatyczną, wytrwałą i autentyczną we wszystkim co robię. Z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań. Praca z dziećmi jest takim właśnie wyzwaniem a ponadto staje się przygodą, która pozwala mi postrzegać świat z zupełnie innej perspektywy.

Beata Olesiak

Jestem psychologiem, diagnostą z zakresu specjalności klinicznej i osobowości. Obecnie pracuję w poradni dla dzieci i młodzieży, prowadzę gabinet psychologiczny. Odkąd pamiętam podróżowałam, poznawałam innych ludzi, ich zwyczaje, doświadczenia. Lubię ludzi i lubię sobie pogadać z nimi, a język nie stanowił przeszkody. I chociaż uczyłam się wielu języków, w tym języka węgierskiego, dyplom uzyskałam z języków: angielskiego i rosyjskiego. Dwa języki, dwa odmienne systemy, cudowna różnorodność myślenia i zachwycająca literatura!!Stąd naturalną konsekwencją jest moje zainteresowanie psycholingwistyką, która właśnie zajmuje się przyswajaniem i przetwarzaniem języka. Z zakresu psycholingwistyki prowadzę zajęcia akademickie na studiach podyplomowych. Naukowo zajmowałam się badaniem dzieci i młodzieży pod kątem ich zdolności do języków obcych. Opublikowałam pracę na temat trudności językowych (w przyswajaniu języka obcego) u uczniów dyslektycznych. Uważam, że dzieci trzeba traktować z szacunkiem. Mały człowiek jest taki sam jak my-dorośli, ma swoje potrzeby i swoją osobowość. Obowiązkiem dorosłych jest uczyć (własnym przykładem), kształtować (nie opresyjnie!), pokazywać (świat i okolice :)) ) i przede wszystkim, oraz najważniejszym- być przy dziecku

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Nowym Sączu Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Krańcowa 13 (Budynek Korona)
33 – 300 Nowy Sącz

ns@sunnybuddies.pl

+48 794 250 750

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sunny KB sp. z o.o., ul. Krańcowa 13, 33-300 Kraków, NIP 6793181524
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej