Facebook

O nas

Beata Wróbel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Klaudia Ogórek

Zawodowo pedagog z zamiłowania wychowawca. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, w tym czasie większość mojej uwagi skupiałam na rozwiązywaniu problemów wychowawczych i opiekuńczych z którymi młodzi ludzie mierzą się na co dzień. Niezmiennie interesuje się tematyką z zakresu socjoterapii oraz komunikacji społecznej. Nie wystarczy słuchać, trzeba umieć usłyszeć to co inni chcą nam przekazać to wciąż aktualne motto. Najważniejsze na drodze wychowania wartościowego człowieka są akceptacja, zrozumienie, życzliwość i umiejętność dawania – dając z siebie zyskujemy. Jaką jestem osobą? Otwartą, empatyczną, wytrwałą i autentyczną we wszystkim co robię. Z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań. Praca z dziećmi jest takim właśnie wyzwaniem a ponadto staje się przygodą, która pozwala mi postrzegać świat z zupełnie innej perspektywy.

Karolina Groń

Mam na imię Karolina. Jestem absolwentką pedagogiki na kierunku Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną. Interesuję się animacją dla dzieci. Kreatywność w wymyślaniu zabaw to mój żywioł. Daje mi to dużo pozytywnej energii i świetnie się przy tym bawię. Moją pasją jest taniec i śpiew. Od trzynastu lat tańczę w zespole regionalnym.

Dominika Niepsuj

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Ukończyłam również studia z terapii pedagogicznej i cały czas dalej się dokształcam. Liczne kursy i szkolenia pozwoliły mi także na poszerzenie mojej wiedzy teoretycznej, natomiast praca z dziećmi pozwala mi nieustannie konfrontować zdobytą widzę z praktyką. Mnóstwo doświadczeń jakich dostarcza praca w przedszkolu, sprawia, że teraz mogę się uczyć od dzieci, pomagając im się rozwijać i towarzyszyć im podczas odkrywania świata. W pracy z najmłodszymi staram się wykorzystywać naturalne elementy przyrodnicze, by nawet w murach przedszkolnych dzieci mogły doświadczać otaczającego je świata. Uwielbiam także tworzyć z nimi prace plastyczne, ponieważ uśmiech, który nie znika wtedy z dziecięcych twarzy, jest bezcenny.

Iwona Kuchnia

Mam na imię Iwona. Jestem spełnioną Mamą i Babcią. Z natury jestem spokojną, cierpliwą i pomocną osobą. Kocham Dzieci, a praca z nim choć bardzo odpowiedzialna i wymagająca to spełnienie moich marzeń. Praktyczne doświadczenie w zawodzie Opiekuna Żłobkowego zdobyłam pracując z małymi grupami dzieci oraz jako Niania. Swoje doświadczenie popieram wiedzą teoretyczną, uzyskaną podczas szkoleń na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym z elementami animatora czasu wolnego.

Paulina Hruby

Z wykształcenia magister ekonomii. Prywatnie niepoprawna optymistka, amatorka dobrej kawy, w ciągłym biegu, mama trójki dzieci. Gdy założyłam własną rodzinę wiedziałam, że praca z dziećmi jest moim powołaniem i spełnieniem oraz źródłem niezwykłej energii, która przez 4 lata pracy towarzyszy mi i pozwala cieszyć się każdym dniem spędzonym z nimi. Uśmiech dziecka, a także jego sukcesy edukacyjne są dla mnie zaszczytną nagrodą.

Agnieszka Jurkowska

Jestem odpowiedzialna, zaangażowana, ceniąca sobie pracę z dziećmi. Odczuwam ogromną satysfakcję i zadowolenie z każdych ich osiągnięć, sukcesów nawet tych najdrobniejszych. Ukończyłam studia licencjackie w Łodzi, a magisterskie w Warszawie, zrealizowałam wiele szkoleń i kursów o różnorodnej tematyce, które wzbogacają zdobytą wiedzę. Posiadam 8- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi dwujęzycznymi na stanowisku nauczyciel przedszkolny i logopeda w polskiej szkole w Irlandii. W pracy magisterskiej pt. „Dwujęzyczność dzieci 7-letnich w polskiej szkole w Irlandii” badałam sprawność językową uczniów. Było to niezwykle cenne doświadczenie, które ukazało, że dzieci przyswajają język szybko i z ogromną łatwością, dzieje się to najczęściej samoistnie poprzez interakcji z innymi osobami. Dwujęzyczność to nie tylko znajomość drugiego języka, to dwa światy, które ze sobą współdziałają, aby osiągać więcej i widzieć bogatszy świat.

Elżbieta Gołdas - Logopeda

Jestem logopedą i mam to szczęście, że mogę wykonywać zawód będący jednocześnie moją pasją. Nieustannie się uczę, czytam, biorę udział w wielu szkoleniach, weryfikując na bieżąco swoją wiedzę i umiejętności. W pracy wykorzystuję wiele metod i strategii dostosowując się do możliwości dziecka. Moim celem jest pomoc małemu człowiekowi w uporaniu się z jego trudnościami, ale w taki sposób by była to jednocześnie forma dobrej zabawy. Prywatnie spełniam się jako żona i mama energicznej dwójki, która pokazała mi jak ważny dla dziecka jest rozwój mowy i moc sprawcza jaką daje możliwość komunikowania się (zwłaszcza werbalnego). Bycie mamą pozwoliło mi spojrzeć na rodzicielstwo z innej perspektywy, dlatego staram się być specjalistą, którego sama chciałabym spotkać na swojej drodze-nigdy nie oceniam, staram się wspierać, być wyrozumiała i empatyczna.

Paulina Kruczek

Mam na imię Paulina. Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi zdobywałam pracując jako niania oraz jako pomoc przedszkolna w prywatnej placówce. W późniejszym czasie pracowałam jako asystent nauczyciela w zespołach rewalidacyjno-wychowawczych w Nowym Sączu . Wiedzę teoretyczną uzyskałam podczas szkoleń oraz kursów na opiekuna dziecięcego. Prywatnie miłośniczka zwierząt, posiadam dwa koty oraz psa.

Marzena Wrona

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (kierunek: nauczanie początkowe z językiem angielskim). Kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam głównie w Wielkiej Brytanii, gdzie miałam okazję pracować z dziećmi dwujęzycznymi. Uczestnictwo w licznych zagranicznych kursach i szkoleniach umożliwiło mi wzbogacenie wiedzy i umiejętności. W pracy z dziećmi staram się podążać za ich indywidualnymi potrzebami. Jestem zwolenniczką nauki poprzez zabawę.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

STRES nieodzowna składowa życia każdego z nas. Wszyscy się stresujemy i nie jesteśmy w stanie...

SPOSOBY ROZWIJANIA WYOBRAŹNI TWÓRCZEJ DZIECI   By móc mówić o rozwijaniu wyobraźni twórczej dzieci, trzeba...

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Nowym Sączu Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Kontakt

Krańcowa 13 (Budynek Korona)
33 – 300 Nowy Sącz

ns@sunnybuddies.pl

+48 733 905 905

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sunny KB sp. z o.o., ul. Krańcowa 13, 33-300 Kraków, NIP 6793181524
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej