Facebook

Prywatne przedszkole w Nowym Sączu Sunny Buddies to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko będzie rozwijać się w przyjaznym, bezpiecznym i ekologicznym otoczeniu.

Zdrowie i szczęście dzieci stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pierwsze na świecie dwujęzyczne niepubliczne przedszkole i żłobek, w którym dbamy o to, aby Wasze pociechy oddychały świeżym, wolnym od zanieczyszczeń powietrzem.

Wyjątkowy mikroklimat — prywatne przedszkole Nowy Sącz

Dzięki specjalnym filtrom antysmogowym oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym nasze przedszkole nie tylko stanowi przestrzeń wolną od zanieczyszczeń, ale także może pochwalić się wyjątkowym mikroklimatem – takim samym jak ten panujący nad Adriatykiem – bogatym w cenne mikroelementy, takie jak jod, brom, wapń, potas, żelazo czy sód.

Profesjonalna, dwujęzyczna kadra

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole językowe w Nowym Sączu? Stawiamy na dwujęzyczną i doświadczoną kadrą ze świetnym podejściem do dzieci. U nas język angielski jest “żywy”. Nauczyciele rozmawiają z dziećmi naprzemiennie w języku polskim i angielskim, dlatego nauka języka obcego przychodzi dzieciom naturalnie i bez wysiłku.

Nasza oferta obejmuje również zajęcia z robotyki w przedszkolu, a także zajęcia z muzykoterapii, logorytmiki, sensoplastyki oraz wielu innych obszarów.

Często wychodzimy na zewnątrz, a kiedy pogoda na to nie pozwala, wykorzystujemy specjalnie zaprojektowane wewnętrzne place zabaw, tak aby dzieciom nie zabrakło ruchu. Wszystko to w oparciu o dwujęzyczne wychowanie w bliskości, szacunku i miłości do dzieci. Przyjdźcie, zobaczcie – jesteśmy dla Was. Niepubliczne przedszkole edukacyjne Sunny Buddies pomoże rozwinąć skrzydła Twojemu dziecku!

Co oferujemy?

Wychowanie w bliskości bez kar i nagród

Starannie dobrane
posiłki

Cały dzień z językiem angielskim

Dogodna
lokalizacja

Zdrowie
i bezpieczeństwo

Wielokulturowość

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko
„Dzieci trzeba tak wychowywać, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi.” Tomasz Rybak
Poznaj naszą kadrę

Aktualności

STRES nieodzowna składowa życia każdego z nas. Wszyscy się stresujemy i nie jesteśmy w stanie...

SPOSOBY ROZWIJANIA WYOBRAŹNI TWÓRCZEJ DZIECI   By móc mówić o rozwijaniu wyobraźni twórczej dzieci, trzeba...

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Nowym Sączu Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Kontakt

Krańcowa 13 (Budynek Korona)
33 – 300 Nowy Sącz

ns@sunnybuddies.pl

+48 733 905 905

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sunny KB sp. z o.o., ul. Krańcowa 13, 33-300 Kraków, NIP 6793181524
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej

Partnerzy

Telefon
Kontakt