Facebook

Żłobek

Wiemy jak ważną część Waszego życia oddajecie nam w opiekę. Dlatego zadbaliśmy o każdy nawet najmniejszy detal tworząc wyjątkowe miejsce dla rozwoju Waszych pociech – Żłobek Sunny Buddies. Zdecydowaliśmy, że grupa nie będzie liczyć więcej niż 13 maluszków. Kameralnie, w oparciu o bliskość i odpowiednią ilość poświęconego czasu dla tych najmłodszych. Każdego dnia w otoczeniu dwujęzyczności i mikroklimatu bogatego w niezbędne do prawidłowego rozwoju mikroelementy.

Dopełnieniem całości jest nasz specjalnie wyselekcjonowany katering bazujący na naturalnych i ekologicznych produktach.

Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie dzieci, jednak równie ważna jest dla nas możliwość rozwoju, przebiegającego w absolutnie naturalny i bezstresowy sposób. Naszym zdaniem, najlepszą metodą na to jest dwujęzyczność, w ten sposób dzieci mogą uczyć się zarówno języka polskiego jak i obcego.

Dzieci, które w tak łatwy i niemal niezauważalny sposób przyswajają nowy język, mają dzięki temu okazję, aby już od najmłodszych lat otworzyć się na różnorodność świata, jego kultur, historii i wiedzy, natomiast w późniejszych latach z większą łatwością kształcić się – także w innych językach – czy też znaleźć dobrą pracę.

W naszej placówce stawiamy na naturalny rozwój każdego dziecka.

Szczególnie dbamy o:
– Profesjonalną opiekę pedagogiczną
– Rodzinną i przyjazną atmosferę w przedszkolu
– Kształtowanie i rozwój zdolności manualnych
– Rozwój zdolności ruchowych dzieci
– Zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa
– Różnorodność kreatywnych zabaw i gier

W trosce o naszych podopiecznych, mając na uwadze panującą pandemię SARS-COVID(19), wszystkie sale i pomieszczenia przedszkolne są regularnie ozonowane, dzięki temu uzyskujemy „reset” wirusów i grzybów.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisy

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej