Facebook

Przedszkole

Wyżywienie

Wierzymy, że odpowiednia, dobrze zbilansowana dieta jest jednym z niezbędnym czynników właściwego rozwoju fizycznego jak i psychicznego, dlatego też kładziemy duży nacisk na kwestię wyżywienia w naszym przedszkolu.

Odpowiadamy na szczególne potrzeby żywieniowe naszych podopiecznych, które po konsultacji z rodzicami oraz specjalistami do spraw żywienia pragniemy spełniać.
Dzieci w naszym przedszkolu otrzymują w ciągu dnia pięć posiłków, bogatych w owoce, warzywa oraz wartości odżywcze, odpowiadające ich indywidualnym zapotrzebowaniom dietetycznym.
Wszystkie posiłki dla dzieci są świeże, przygotowane na bieżąco każdego dnia. To co ważne – bazujemy na produktach od lokalnych dostawców.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej