Facebook

Przedszkole

Lokal

Przedszkole Sunny Buddies wyposażone zostało w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające dzieciom zdrowy i w pełni bezpieczny rozwój. Posiadamy także profesjonalne pomoce dydaktyczne oraz bezpieczne miejsce, przeznaczone do wspólnej zabawy.

Każda z sal naszego przedszkola wyposażona jest również w wewnętrzne place zabaw, które pozwalają na rozwój motoryki. Posiadamy kąciki do zabaw sensorycznych, artystycznych czy językowych. Mocno stawiamy na zdrowe powietrze, dlatego oprócz filtrów antysmogowych posiadamy w salach specjalnie zaprojektowane dla nas urządzenia, które tworzą wewnątrz przedszkola nadmorski mikroklimat.

W przedszkolu kładziemy duży nacisk na to, aby każdy dzień spędzony w Sunny Buddies był doskonale zbalansowany, dlatego nie zapominamy o tak potrzebnym po serii aktywności odpoczynku. Oprócz miejsca na aktywne spędzanie czasu zadbaliśmy więc również o strefę bezpiecznego i spokojnego leżakowania oraz niezbędne akcesoria, takie jak książki czy sprzęt muzyczny. Przed odpoczynkiem dzieci mają możliwość wzięcia udziału w krótkich, wyciszających zajęciach z wychowawcą. Mocnym akcentem w Sunny Buddies jest muzyka, dlatego dźwięki pianina oraz piosenek płynących z zaawansowanego systemu audio są u nas na porządku dziennym.
Nasze przedszkole otacza 20 arowy park, w którym dzieci także mogą aktywnie spędzać czas pod czujnym okiem opiekunów, poznając sekrety natury i ucząc się szacunku do niej.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Trzy rzeczy zostały z raju:
gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

Alighieri Dante

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej