Facebook

Przedszkole

Sunny Buddies to połączenie nauki, zabawy oraz różnorodnych możliwości rozwoju od najmłodszych lat, wszystko to w wyjątkowym środowisku ze zdrowym i czystym powietrzem!

Nowoczesne urządzenia pracujące w Sunny Buddies przez cały czas, stwarzają dzieciom niepowtarzalny, śródziemnomorski klimat, bogaty w niezbędne do prawidłowego rozwoju mikroelementy.
Regularne przebywanie w otoczeniu rodem z nadmorskich uzdrowisk jest nie tylko filarem dla zdrowego rozwoju dziecka, ale także pomaga mu uodpornić się na bakterie wirusy i grzyby. Powietrze w naszym przedszkolu jest zbawienne dla dzieci z alergiami skórnymi, problemami oddechowymi (astma alergia na pyłki etc.). Dopełnieniem całości jest nasz specjalnie wyselekcjonowany katering bazujący na naturalnych i ekologicznych produktach.

Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie dzieci, jednak równie ważna jest dla nas możliwość rozwoju, przebiegającego w absolutnie naturalny i bezstresowy sposób. Naszym zdaniem, najlepszą metodą na to jest przedszkole dwujęzyczne, w którym dzieci, w sposób swobodny mogą uczyć się zarówno języka polskiego jak i obcego.

Dzieci, które w tak łatwy i niemal niezauważalny sposób przyswajają nowy język, mają dzięki temu okazję, aby już od najmłodszych lat otworzyć się na różnorodność

świata, jego kultur, historii i wiedzy, natomiast w późniejszych latach z większą łatwością kształcić się – także w innych językach – czy też znaleźć dobrą pracę.

W naszej placówce stawiamy na naturalny rozwój każdego dziecka.

Szczególnie dbamy o:
– Profesjonalną opiekę pedagogiczną
– Rodzinną i przyjazną atmosferę
– Kształtowanie i rozwój zdolności manualnych
– Rozwój zdolności ruchowych dzieci
– Zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa
– Różnorodność kreatywnych zabaw i gier

W trosce o naszych podopiecznych, mając na uwadze panującą pandemię SARS-COVID(19), wszystkie sale i pomieszczenia przedszkolne są regularnie ozonowane, dzięki temu uzyskujemy “reset” wirusów i grzybów.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej