Facebook

O nas

Beata Wróbel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Weronika Kobiera
Opiekun, Żłobek

Nazywam się Weronika. Jestem Opiekunką żłobkową oraz studiuję psychologię. Od zawsze bardzo lubiłam pracę z dziećmi. Zajmowanie się nimi sprawia mi ogromną radość, stąd pomysł, by połączyć́ kierunek studiów z moim zawodem. W przyszłości planuje zostać́ psychologiem dziecięcym oraz pedagogiem.

Joanna Chrobot
Opiekun, Nauczyciel wspomagający

Ukończyłam szkołę kierunkową związaną z opieką nad dziećmi. Pragnąc odnaleźć swoje miejsce, rozpoczęłam przygodę z nauczaniem wczesnoszkolnym, co okazało się spełnieniem moich marzeń. Jestem osobą pełną pasji, zaangażowania oraz cierpliwości, co w stu procentach staram się pokazywać pracując z dziećmi. Nie spodziewałam się, że tak mała istota może dać aż tyle radości. Cieszę się, że mam możliwość uczestniczenia w codzienności, z jaką mierzą się przedszkolaki. Podczas mojej pracy pragnę zarazić dzieci swoją otwartością, energią a także optymizmem. Obserwowanie ich rozwoju oraz pomoc w poznawaniu świata sprawia, że czuję się spełniona zawodowo, a praca stała się dla mnie czystą przyjemnością.

Krystal Gonzalez

Przez 8 lat pracowałam jako Nauczyciel angielsko- hiszpański ucząc w szkole podstawowej i liceum. Od 4 lat pracuję jako nauczyciel przedszkolny. Kiedy jako rodzimy użytkownik języka angielskiego i hiszpańskiego po raz pierwszy przyjechałam do Krakowa, nie miałam pojęcia ile radości przynosi przebywanie wśród dzieci. I chociaż jestem ich nauczycielem i przewodnikiem, sama wiele się od nich uczę, dzięki czemu na nowo odkrywam cuda otaczającego mnie świata, których my jako dorośli na co dzień nie dostrzegamy. Czuję wdzięczność za możliwość bycia w miejscu, gdzie dzieci mogą rozwijać się w swoim tempie, uczyć i badać rzeczywistość oraz pokazywać nam dorosłym piękno ich dziecięcego świata.

Nkwentieu Suika
Native Speaker Języka angielskiego i francuskiego

jestem Suika i pochodzę z Kemerunu, a dokładniej z Afryki Zachodniej. Zanim przyjechałam do Krakowa przez 2 lata byłam nauczycielem w szkole średniej. Praca z dziećmi jest dla mnie niezywkle interesującym doświadczeniem, choć często bywa też nie lada wyzwaniem. Jestem energiczną i entuzjastyczną osobą, której mocne strony uaktywniają się w pracy zespołowej. Jestem otwarta i gotowa na nowe doświadczenia z Dziećmi z Sunny Buddies, gdzie każdy dzień jest inny, wypełniony ogromną dawką radości, kreatywności i niekończącej się energii.

Patrycja Myrda

Jestem nauczycielem oraz lektorem języka angielskiego. W pracy zawodowej stawiam na kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie. Podczas pracy z dziećmi najbardziej cenię ich spontaniczność, szczerość oraz nieodpartą potrzebę poznawania świata. Optymistyczna energia płynąca z kontaktu z nimi sprawia że każdy dzień jest nowym pozytywnym wyzwaniem i szansą na poszukiwanie perspektyw możliwych do dostrzeżenia tylko z punktu widzenia dziecka. Do moich zainteresowań należą również botanika, której elementy staram się komponować podczas pracy zawodowej oraz metodyka nauczania języków obcych.

Gabrysia

Mam na imię Gabrysia, studiuję pedagogikę. Moim wielkim marzeniem jest w przyszłości utworzenie tak wspaniałego miejsca jak Sunny Buddies. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo motywacji do działania. Rozwój oraz nauka najmłodszych to niesamowite przeżycie oraz wspaniałe doświadczenia. Jestem osobą kreatywną, empatyczną, cierpliwą, która zawsze wysłucha i pomoże.

Katarzyna Czajowska

Nazywam się Katarzyna Czajowska, wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii, gdzie ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną z językiem angielskim oraz pedagogikę inkluzywną oraz społeczno – opiekuńczą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole oraz w przedszkolach samorządowych i prywatnych, pełniąc funkcję wychowawcy oraz nauczyciela języka angielskiego. Jestem osobą pełną optymizmu, pasji i chęci do działania, staram się, aby dzieci, którymi pracuję stworzyły grupę przyjaciół, aby przychodziły do przedszkola z uśmiechem i czuły się tam swobodnie. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, ale też źródłem satysfakcji i radości. W pracy z podopiecznymi ważne są dla mnie słowa Janusza Korczaka: "Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania"

Jocelyn Gulbin

I am Jocelyn Gulbin,  originally from Philippines,its been always passion for me working with children and as a mother I am loving caring. In my 9 years of experience being surrounded with children, I love how much they can change in everyday life .Working with kids is always such a joy. Imaginative, curious, and forever providing a new way to look at the world. These are just  a few of the many qualities that kids have and these are just a few of the things that make childcare the most rewarding job I have ever had.Thank you Sunny Buddies for giving me such great opportunities to continue my journey with you.

Joanna Marek

Wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, a jej dalszy etap wraz z logopedią kontynuuję na Akademii Krakowskiej. Praca i kontakt z dziećmi od lat dostarcza mi wielkiej satysfakcji i motywacji do ciągłego rozwoju. Jestem też głęboko związana z muzyką. Uczę gry na pianinie, a w wolnym czasie współtworzę dziecięcy zespół muzyczny.

Gabriela Stachoń

Absolwentka kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w trakcie pozyskiwania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3. Posiada ponad 7 lat doświadczenia w pracy w dziećmi zarówno w placówkach państwowych jak i prywatnych. Dodatkowe jej kwalifikacje obejmują Logorytmikę, Pedagogikę Daltońską czy szeroko pojętą Animacje dla dzieci. Fanka i absolwentka szkoleń z Pozytywnej Dyscypliny oraz Szkoły Dla rodziców i Wychowawców. Jest kreatywna i otwarta na poszukiwanie rozwiązań, uwielbia przebywać na łonie natury, podróżować i aktywnie spędzać czas. W każdy możliwy sposób stara się „zarazić” dzieci swoimi pasjami oraz stworzyć im środowisko w którym to sami będą odkrywać i doświadczać świata przy okazji pozyskując wiedzę.

Esther Oladele

Witajcie! Jestem Esther Oladele. Pochodzę z Nigerii a dokładniej ujmując z plemienia Joruba. Od ponad pięciu lat uczę języka angielskiego dzieci w różnym wieku. Kocham tę pracę, ponieważ fakt, że mam wpływ na poszerzanie na kształtowanie ich wiedzy oraz obserwowanie efektów tego procesu, daje mi wiele satysfakcji. Kilka faktów o mnie: znam języki: Rosyjski, Fiński i Polski w stopniu komunikacyjnym. Gram na saksofonie, uwielbiam podróże i dobrą książkę. Do zobaczenia w Sunny Buddies ☀️

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej