Facebook

O nas

Beata Wróbel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Joanna Chrobot
Opiekun, Nauczyciel wspomagający

Ukończyłam szkołę kierunkową związaną z opieką nad dziećmi. Pragnąc odnaleźć swoje miejsce, rozpoczęłam przygodę z nauczaniem wczesnoszkolnym, co okazało się spełnieniem moich marzeń. Jestem osobą pełną pasji, zaangażowania oraz cierpliwości, co w stu procentach staram się pokazywać pracując z dziećmi. Nie spodziewałam się, że tak mała istota może dać aż tyle radości. Cieszę się, że mam możliwość uczestniczenia w codzienności, z jaką mierzą się przedszkolaki. Podczas mojej pracy pragnę zarazić dzieci swoją otwartością, energią a także optymizmem. Obserwowanie ich rozwoju oraz pomoc w poznawaniu świata sprawia, że czuję się spełniona zawodowo, a praca stała się dla mnie czystą przyjemnością.

Krystal Gonzalez

Przez 8 lat pracowałam jako Nauczyciel angielsko- hiszpański ucząc w szkole podstawowej i liceum. Od 4 lat pracuję jako nauczyciel przedszkolny. Kiedy jako rodzimy użytkownik języka angielskiego i hiszpańskiego po raz pierwszy przyjechałam do Krakowa, nie miałam pojęcia ile radości przynosi przebywanie wśród dzieci. I chociaż jestem ich nauczycielem i przewodnikiem, sama wiele się od nich uczę, dzięki czemu na nowo odkrywam cuda otaczającego mnie świata, których my jako dorośli na co dzień nie dostrzegamy. Czuję wdzięczność za możliwość bycia w miejscu, gdzie dzieci mogą rozwijać się w swoim tempie, uczyć i badać rzeczywistość oraz pokazywać nam dorosłym piękno ich dziecięcego świata.

Gabrysia

Mam na imię Gabrysia, studiuję pedagogikę. Moim wielkim marzeniem jest w przyszłości utworzenie tak wspaniałego miejsca jak Sunny Buddies. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo motywacji do działania. Rozwój oraz nauka najmłodszych to niesamowite przeżycie oraz wspaniałe doświadczenia. Jestem osobą kreatywną, empatyczną, cierpliwą, która zawsze wysłucha i pomoże.

Jocelyn Gulbin

I am Jocelyn Gulbin,  originally from Philippines,its been always passion for me working with children and as a mother I am loving caring. In my 9 years of experience being surrounded with children, I love how much they can change in everyday life .Working with kids is always such a joy. Imaginative, curious, and forever providing a new way to look at the world. These are just  a few of the many qualities that kids have and these are just a few of the things that make childcare the most rewarding job I have ever had.Thank you Sunny Buddies for giving me such great opportunities to continue my journey with you.

Joanna Marek

Wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, a jej dalszy etap wraz z logopedią kontynuuję na Akademii Krakowskiej. Praca i kontakt z dziećmi od lat dostarcza mi wielkiej satysfakcji i motywacji do ciągłego rozwoju. Jestem też głęboko związana z muzyką. Uczę gry na pianinie, a w wolnym czasie współtworzę dziecięcy zespół muzyczny.

Tirzah

My name is Tirzah, and I'm from the United States. I've worked with kids from 6 months to 12 years old for more than ten years, and I find it to be tremendously fulfilling. I enjoy working with youngsters because of their inventiveness, energy, and curiosity. It's amazing to watch children develop into their unique identities. My desire is to lead them and instill in them virtues that will benefit them throughout their entire lives.

Justyna Dąbrowska-Maliniak

Witajcie jestem Justyna Dąbrowska-Maliniak i pracuję jako opiekunka w żłobku. Ukończyłam Akademię Pedagogiczną i jestem nauczycielką historii,przez prawie 20 lat mieszkałam w Londynie. Prywatne jestem mamą trójki dzieci. Moją pasją są podróże w nieoczywiste i ciekawe miejsca.

IRINA UNGAROVA

Cześć, jestem Irina. Jestem z Ukrainy. Lubię muzykę, gram na pianinie, gitarze i ukulele. Bardzo kocham dzieci i lubię spędzać z nimi czas. Praca w Sunny Buddies daje mi nieocenione doświadczenie i motywację do poznawania indywidualnych charakterów dzieci.

JOANNA MIELECKA

Studiuję pedagogikę, ale także z zamiłowania do literatury ukończyłam filologię polską. Pracowałam jako niania i ze względu na moją miłość do podróży i nowych kultur później zaczęłam pracować jako Au Pair w Rzymie, a następnie w Argentynie. W Argentynie zacząłem uczyć się hiszpańskiego i wspierała lokalne społeczności polonijne przygotowując zajęcia pełne zabawy dla dzieci. Te projekty były dla mnie bardzo inspirujące i nadal tworzyłem nowe. Tak zaczęła się moja przygoda z warsztatami literackimi i plastycznymi.Jako mama aktywnego siedmiolatka synu, na co dzień poświęcam czas na kreatywność i jako miłośniczka literatury zbieram i recenzuję książki dla dzieci. Uważam, że podczas pracy z dziećmi ważne jest, aby dać przestrzeń do bezpiecznego tworzenia, a jednocześnie pozwolić dziecku wyrazić siebie w indywidualny sposób. W swojej pracy oferuję im wiele form sztuki. Kreatywne myślenie to miejsce, w którym zaczyna się całe tworzenie! Jak napisał Albert Einstein: „Logika poprowadzi cię od A do Z; Twoja wyobraźnia zabierze Cię wszędzie”. Cieszę się, że mogę realizować swoją energię, entuzjazm i kreatywność w tak wspaniałej przestrzeni oraz dzielić się swoimi doświadczeniami z niesamowitymi i różnorodnymi ludźmi z całego świata. W wolnym czasie czytam, tłumaczę, gram na perkusji i pływam. Z niecierpliwością czekam na nowych podróżników w krainie wyobraźni!

Marzena Kunicka-Porwisz

pedagog specjalny, terapeuta , nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, certyfikowany terapeuta integracji sensorycznej, lektor języka angielskiego, autorka książek dla dzieci z Serii Montessori. Właściciel firmy Sensoryka i motoryka dla Smyka. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauczanie początkowe z językiem angielskim w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu, studia magisterskie na kierunku Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, studia podyplomowe na kierunku Integracja Sensoryczna w Krakowskim Instytucie Rozwoju i Edukacji. Swoje doświadczenie zdobyła w trakcie wieloletniej pracy z dziećmi: w żłobku, w przedszkolu, w szkole podstawowej. Przez wiele lat opiekowała się dziećmi. Obecnie prowadzi wielopłaszczyznową terapię dziecięcą oraz prowadzi zajęcia sensoplastyczne. Współprowadzi blog recenzencki o tematyce aktywności wspierających rozwój dziecka - zaczytana.com.pl. Szczęśliwa mama, która kocha swoją pracę i lubi się rozwijać.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej