Facebook

O nas

Beata Wróbel

Od ponad 10 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym oraz nauczycielem języka angielskiego. Nabytą praktykę podpieram wiedzą jaką posiadłam w trackie wieloletnich studiów, kursów, szkoleń i konferencji. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu.
Praca z dziećmi jest dla mnie niesamowitą przygodą choć często także wyzwaniem. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dorastania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi. Dzieci uczą mnie spontaniczności, otwartości, uważności i dostrzegania piękna świata. Polecam każdemu, chociaż przez chwilę popatrzeć na świat oczami dziecka- jest piękniejszy niż możemy to sobie wyobrazić.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Justyna Kramarz

Urodziłam się w Krakowie , tutaj ukończyłam Liceum Muzyczne w klasie rytmiki oraz studia teatrologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moją wielką pasją była i jest muzyka dlatego postanowiłam poszerzać swoją edukację w Krakowskiej Akademii Muzycznej na kierunku muzykoterapii. Zdobyłam również kwalifikacje do nauczania języka angielskiego. Od wielu lat zajmuje się edukacją dzieci, wykorzystując w pracy dydaktycznej moje pasje: muzykę , teatr i język angielski.

Kamila Kania

Z wykształcenia jestem nauczycielem logopedą. Odkąd rozpoczęłam pracę jako animator czasu wolnego oraz opiekunka dla dzieci stwierdziłam, że w przyszłości widzę siebie przy najmłodszych. Uwielbiam współpracę z maluchami zarówno indywidualnie w gabinecie, jak i w całej grupie. Z zainteresowaniem oglądam ich zachowania, sposoby rozwiązywania problemów oraz porozumiewania się z rówieśnikami. Wierzę w to, że dzieci nauczą mnie więcej niż dorośli.

Weronika Kobiera
Opiekun, Żłobek

Nazywam się Weronika. Jestem Opiekunką żłobkową oraz studiuję psychologię. Od zawsze bardzo lubiłam pracę z dziećmi. Zajmowanie się nimi sprawia mi ogromną radość, stąd pomysł, by połączyć́ kierunek studiów z moim zawodem. W przyszłości planuje zostać́ psychologiem dziecięcym oraz pedagogiem.

Joanna Chrobot
Opiekun, Nauczyciel wspomagający

Ukończyłam szkołę kierunkową związaną z opieką nad dziećmi. Pragnąc odnaleźć swoje miejsce, rozpoczęłam przygodę z nauczaniem wczesnoszkolnym, co okazało się spełnieniem moich marzeń. Jestem osobą pełną pasji, zaangażowania oraz cierpliwości, co w stu procentach staram się pokazywać pracując z dziećmi. Nie spodziewałam się, że tak mała istota może dać aż tyle radości. Cieszę się, że mam możliwość uczestniczenia w codzienności, z jaką mierzą się przedszkolaki. Podczas mojej pracy pragnę zarazić dzieci swoją otwartością, energią a także optymizmem. Obserwowanie ich rozwoju oraz pomoc w poznawaniu świata sprawia, że czuję się spełniona zawodowo, a praca stała się dla mnie czystą przyjemnością.

Krystal Gonzalez

Przez 8 lat pracowałam jako Nauczyciel angielsko- hiszpański ucząc w szkole podstawowej i liceum. Od 4 lat pracuję jako nauczyciel przedszkolny. Kiedy jako rodzimy użytkownik języka angielskiego i hiszpańskiego po raz pierwszy przyjechałam do Krakowa, nie miałam pojęcia ile radości przynosi przebywanie wśród dzieci. I chociaż jestem ich nauczycielem i przewodnikiem, sama wiele się od nich uczę, dzięki czemu na nowo odkrywam cuda otaczającego mnie świata, których my jako dorośli na co dzień nie dostrzegamy. Czuję wdzięczność za możliwość bycia w miejscu, gdzie dzieci mogą rozwijać się w swoim tempie, uczyć i badać rzeczywistość oraz pokazywać nam dorosłym piękno ich dziecięcego świata.

Nkwentieu Suika
Native Speaker Języka angielskiego i francuskiego

jestem Suika i pochodzę z Kemerunu, a dokładniej z Afryki Zachodniej. Zanim przyjechałam do Krakowa przez 2 lata byłam nauczycielem w szkole średniej. Praca z dziećmi jest dla mnie niezywkle interesującym doświadczeniem, choć często bywa też nie lada wyzwaniem. Jestem energiczną i entuzjastyczną osobą, której mocne strony uaktywniają się w pracy zespołowej. Jestem otwarta i gotowa na nowe doświadczenia z Dziećmi z Sunny Buddies, gdzie każdy dzień jest inny, wypełniony ogromną dawką radości, kreatywności i niekończącej się energii.

Patrycja Myrda

Jestem nauczycielem oraz lektorem języka angielskiego. W pracy zawodowej stawiam na kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie. Podczas pracy z dziećmi najbardziej cenię ich spontaniczność, szczerość oraz nieodpartą potrzebę poznawania świata. Optymistyczna energia płynąca z kontaktu z nimi sprawia że każdy dzień jest nowym pozytywnym wyzwaniem i szansą na poszukiwanie perspektyw możliwych do dostrzeżenia tylko z punktu widzenia dziecka. Do moich zainteresowań należą również botanika, której elementy staram się komponować podczas pracy zawodowej oraz metodyka nauczania języków obcych.

Urszula Zawadzka

Studiuję filologię polską nauczycielską. Zawsze marzyłam o przekazywaniu uczniom wiedzy. Podczas studiów przekonałam się, jak ważny jest wczesnodziecięcy rozwój i zapragnęłam pracować z najmłodszymi. Mam wiele zainteresowań, które chętnie wykorzystuję w pracy z dziećmi. Uwielbiam tańczyć, malować i grać na ukulele. Myślę, że wszechstronny rozwój pomaga dzieciom odnaleźć w przyszłości swoją drogę. Wierzę, że czas spędzony z dziećmi daje radość, ale przede wszystkim przynosi niesamowite doświadczenia.

Gabrysia

Mam na imię Gabrysia, studiuję pedagogikę. Moim wielkim marzeniem jest w przyszłości utworzenie tak wspaniałego miejsca jak Sunny Buddies. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo motywacji do działania. Rozwój oraz nauka najmłodszych to niesamowite przeżycie oraz wspaniałe doświadczenia. Jestem osobą kreatywną, empatyczną, cierpliwą, która zawsze wysłucha i pomoże.

Katarzyna Czajowska

Nazywam się Katarzyna Czajowska, wykształcenie pedagogiczne zdobyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz na Krakowskiej Akademii, gdzie ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną z językiem angielskim oraz pedagogikę inkluzywną oraz społeczno – opiekuńczą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole oraz w przedszkolach samorządowych i prywatnych, pełniąc funkcję wychowawcy oraz nauczyciela języka angielskiego. Jestem osobą pełną optymizmu, pasji i chęci do działania, staram się, aby dzieci, którymi pracuję stworzyły grupę przyjaciół, aby przychodziły do przedszkola z uśmiechem i czuły się tam swobodnie. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, ale też źródłem satysfakcji i radości. W pracy z podopiecznymi ważne są dla mnie słowa Janusza Korczaka: "Jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość tryumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania"

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Odpowiadając na Państwa zapotrzebowanie uruchomiliśmy grupę żłobkową. Startujemy już od 1 marca. Zapisy można składać...

Kontakt

Czerwonego Prądnika 8/u2 i u3,
31-431 Kraków

hello@sunnybuddies.pl

+48 884 700 401

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej