Facebook

Żłobek

Lokal

W żłobku najważniejsza jest bliskość i zapewnienie bezpieczeństwa dziecku. Jednak nie bez znaczenia jest też otoczenie. Dlatego żłobek Sunny Buddies został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, zapewniające dzieciom zdrowy i w pełni bezpieczny rozwój. Stawiamy na nowatorskie i profesjonalne pomoce dydaktyczne. W każdej sali mamy bezpieczną strefę do zabaw dla dzieci. Czerpiemy z filozofii Montessori. Dlatego dzieci mogą codziennie odkrywać na nowo każdą część sal.

W Sunny Buddies kładziemy duży nacisk na to, aby każdy dzień był doskonale zbalansowany. Po aktywności i zabawie czas na odpoczynek. Dlatego zadbaliśmy o strefę bezpiecznego i spokojnego leżakowania oraz niezbędne akcesoria, takie jak książki czy sprzęt muzyczny. Przed odpoczynkiem dzieci mają możliwość wzięcia udziału w krótkich, wyciszających zajęciach z wychowawcą. Każda z sal wyposażona jest w wysokiej klasy system audio zamontowany w suficie. Mocno zwracamy uwagę na to, aby muzyka była obecna w życiu dzieci od początkowych miesięcy i możliwie w jak największym stopniu.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisy

Trzy rzeczy zostały z raju:
gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

Alighieri Dante

Aktualności

Drodzy Rodzice, oficjalnie witamy na pokładzie Sunny Buddies! 🙂 Zdajemy sobie sprawę, że przyprowadzanie Dziecka...

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Kontakt

Konopczyńskiego 15
30-383 Kraków

ruczaj@sunnybuddies.pl

+48 733 201 901

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej

Skip to content