Facebook

O nas

Beata Wróbel

Od ponad 13 lat pracuję w zawodzie nauczyciela, który jednocześnie jest moją pasją. Z wykształcenia jestem nauczycielem przedszkolnym i nauczycielem języka angielskiego oraz absolwentką zarządzania oświatą. Jestem wielką zwolenniczką podejścia pozytywnej dyscypliny w wychowaniu, dlatego Przedszkola i Żłobki Sunny Buddies opierają się o wartości równości, szacunku oraz indywidualnego podejścia do Dziecka. Dwujęzyczność oraz wielokulturowość, którą wprowadzamy i która na co dzień obecna jest w naszych placówkach przełamuje stereotypy, uczy tolerancji, otwartości i komunikacji oraz daje szanse na bliższe poznanie świata, który dla Dzieci bywa wyjątkowo ciekawy i interesujący. Rozwój człowieka od najmłodszych lat jest niezwykle fascynujący, a możliwość obserwowania zmian jakie zachodzą w dzieciach w procesie dojrzewania inspiruje mnie i tym bardziej zachęca do przebywania z nimi.

Konrad Syga

Jestem pomysłodawcą i właścicielem Sunny Buddies. Idea przedszkola z mikroklimatem adriatyckim zrodziła się w 2017 roku, kiedy na świat przyszedł mój syn i okazał się alergikiem skórnym. Bardzo pomagały mu wizyty nad morzem, czy w uzdrowiskach. Doszedłem do wniosku, że mieszkając w dużym mieście gdzie smog i zanieczyszczenia powietrza są na porządku dziennym idealnym rozwiązaniem będzie przedszkole, które łączy naukę, rozwój na najwyższym poziomie wraz z mikroklimatem jaki możemy spotkać nad Adriatykiem. Tak powstało pierwsze na świecie tego typu miejsce. Sunny Buddies. Przedszkole jedyne w swoim rodzaju i pod każdym względem wyjątkowe.

Gabriela Stachoń

Absolwentka kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w trakcie pozyskiwania kwalifikacji do nauczania języka angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3. Posiada ponad 7 lat doświadczenia w pracy w dziećmi zarówno w placówkach państwowych jak i prywatnych. Dodatkowe jej kwalifikacje obejmują Logorytmikę, Pedagogikę Daltońską czy szeroko pojętą Animacje dla dzieci. Fanka i absolwentka szkoleń z Pozytywnej Dyscypliny oraz Szkoły Dla rodziców i Wychowawców. Jest kreatywna i otwarta na poszukiwanie rozwiązań, uwielbia przebywać na łonie natury, podróżować i aktywnie spędzać czas. W każdy możliwy sposób stara się „zarazić” dzieci swoimi pasjami oraz stworzyć im środowisko w którym to sami będą odkrywać i doświadczać świata przy okazji pozyskując wiedzę.

Klaudia Bułka

Nazywam się Klaudia Bułka, jestem absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Akademii Ignatianum, na której uzyskałam tytuł magistra na kierunku Opieka nad małym dzieckiem z pedagogika Montessori. Od kilku lat pracuje z dziećmi w rożnym wieku ale moje serce oddane jest tym najmłodszym. W mojej pracy staram się wprowadzać zasady pedagogiki Montessori. Stworzyła autorska książeczkę sensoryczna. Wolny spędzam na wyjazdy w góry oraz podróże

Małgorzata Kozak

Nazywam się Gosia, jestem absolwentką chemii w ochronie zdrowia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie na tym samym uniwersytecie studiuję psychologię ze specjalizacją w psychologii rozwojowej. Praca z dziećmi jest moją pasją, uwielbiam uczyć i bawić się z maluchami. Moim celem jest wspierać najmłodszych w rozwoju z szacunkiem dla ich wyjątkowości.

Marina

Mam na imię Marina, jestem z Ukrainy i jestem mamą dwóch córek. Uwielbiałam zajmować się dziećmi, jestem pod wrażeniem ich spontaniczności, kreatywności, otwartości i pozytywnego podejścia do życia. Radość daje mi możliwość indywualnego podejście do dzieci, znalezienie wspólnej nici porozumienia i więzi. Jestem osobą cierpliwą, rozsądną i odpowiedzialną o wielkim sercu dla każdego dziecka. Kocham muzykę klasyczną, przyrodę i zwierzęta, chciałabym zarazić dzieci szacunkiem i podziwem do przyrody, która tak uwielbiam.

Halimah Olaoye

Witam, nazywam się Halimah i pochodzę z Nigerii. Jestem native speakerem języka angielskiego z wykształceniem psychologicznym. Moje doświadczenie z dziećmi jest szerokie, pracowałam z dziećmi w różnym wieku, a nawet z tymi z niepełnosprawnością. Było to wspaniałym doświadczeniem zawodowym i pomogło mi rozumieć dzieci lepiej i ich zachowania. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe na swój własny sposób i trzeba do nich podchodzić indywidualnie. Jestem osobą otwartą z pozytywnym nastawieniem i dbam o to, aby tą pozytywnością zarazić moje otoczenie.

Beata Polńska

Mam na imię Beata i uwielbiam pracę z dziećmi w różnym wieku. Ukończyłam studia humanistyczne na kierunku filologii polskiej. Jestem osobą energiczną i pełną pasji, kocham wyrażać się poprzez obrazy, tak w fotografii czy w malarstwie. Uwielbiam wyzwania i twórcze projekty. Od zawsze interesowało mnie zgłębianie meandrów ludzkiej psychiki a świat dziecka jest szczególnie ciekawy bo przypomina ogród pełen cudownych i kreatywnych tworów, naprawdę można się od dzieci wiele nauczyć.

Nikita Bhawsinghka

Nazywam się Nikita Bhawsinghka i jestem Hinduską. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku Nauka (Technologia Biomedyczna) wraz z dyplomem na kierunku Edukacja. Przeprowadziłam się do Krakowa w 2019 roku wraz z rodziną i jestem wdzięczna za całą miłość i ciepło otrzymane do tej pory przez wszystkich w tym mieście. Z zawodu jestem nauczycielką, z zamiłowania artystką zen tangle. Uwielbiam uczyć i przebywać z dziećmi. Nauczanie daje mi możliwość łączenia się z pięknymi małymi umysłami wokół mnie dzięki temu sama, czuję się młoda na sercu. Wierzę, że z miłością i cierpliwością można zdobyć każde małe serduszko. Dzieci to czysta radość życia, które obdarzają bezwarunkową miłością wszystkich wokół siebie za co również je uwielbiam.

Alex Lambert

Jestem kanadyjskim nauczycielem ESL z ponad 3-letnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci na całym świecie. Uczyłem w szkołach w Chinach, na Węgrzech i w Polsce. Moja przygoda zaczęła się od mało kreatywnej i nudnej pracy w biznesie. Z hasłem „rób to, co kochasz” wyklejonym na ścianach budynku, wskoczyłam do świata edukacji wczesnoszkolnej, która stała się moją pasją. Jestem zaszczyconY, że mogę być zaangażowany w edukację i rozwój każdego dziecka.

Uwaga!
zapisy
trwają

Zapisz dziecko

Aktualności

Drodzy Rodzice, oficjalnie witamy na pokładzie Sunny Buddies! 🙂 Zdajemy sobie sprawę, że przyprowadzanie Dziecka...

2-6 sierpnia półkolonia językowo-sportowa
Pierwsza w Krakowie Półkolonia Językowa w salach z Nadmorskim Mikroklimatem!

Mowa i jej rozwój. Kiedy podjąć decyzję o wizycie u logopedy. Czym w ogóle jest...

Kontakt

Konopczyńskiego 15
30-383 Kraków

ruczaj@sunnybuddies.pl

+48 733 201 901

Masz pytanie? Napisz do nas:

Administratorem Twoich danych osobowych jest KB Invest Group sp. z o.o., ul. Czerwonego Prądnika 8/2 I 3, 31-431 Kraków, NIP 9452234675
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. więcej >

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej.
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz uzyskać pod danymi kontaktowymi podanymi obok lub przez formularz kontaktowy. < mniej

Skip to content